Fakty i opinie

Oświetlenie świąteczne jak z bajki


Masz dom z ogrodem, który chcesz przystroić świątecznym oświetleniem dekoracyjnym? A może masz firmę, której siedziba na czas nadchodzących świąt ma rozświetlić się setkami światełek? Jesteś zarządcą galerii handlowej, urzędu czy innego budynku, na którym chciałbyś powiesić kolorowe lampki, ale nie masz na to czasu i pomysłu? Christmas Decorators z Gdyni zrobi to za ciebie.- Jesteśmy firmą, która na trójmiejskim rynku od kilku lat zajmuje się szeroko pojętym oświetleniem LED-owym - mówi Michał Chojnacki, właściciel. - W tym roku ruszyliśmy z nowym projektem pod nazwą "Christmas Decorators", który kierujemy do wszystkich osób - prywatnych, małych i dużych firm, przedsiębiorców, dekoratorów, agencji reklamowych ale i urzędów czy innych podmiotów publicznych zainteresowanych dekoracją świąteczną swoich domów, siedzib firm, galerii handlowych, restauracji, parków czy innych miejsc publicznych. W naszej ofercie są produkty premium, dotąd mało znane i niedostępne na polskim rynku, m.in. wodoodporne lampki, które są w pełni odporne na warunki atmosferyczne.
Asortyment gdyńskiej firmy - jedynej tego typu w kraju - jest oświetleniem całorocznym i można go znaleźć na stronie internetowej. Zimą lampki dekorują dom na święta, latem wystarczy wkręcić inne kolory żarówek aby iluminacja budynku zmieniła się w barwy naszej ulubionej drużyny, np. po zdobyciu przez nią ważnego trofeum, jesienią światełka mogą przypominać o ważnym święcie np. 11 listopada albo udekorować dom na czas imprezy Halloween.


Od lampek oferowanych w sieciowych sklepach produkty Christmas Decorators odróżnia wyjątkowa trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. W tym celu zostały poddane specjalnym testom. Po zanurzeniu w wodzie spędziły tam 3 miesiące, a po wyjęciu nadal świeciły.

Oprócz tego, że produkty od Christmas Decorators posiadają klasę szczelności IP67 to dodatkową zaletą jest zastosowanie bardzo grubego i wytrzymałego kabla, który z dwóch stron zakończony jest oryginalną końcówką (złącze męskie oraz żeńskie), dzięki której lampki choinkowe można łączyć ze sobą nawet do 120 kompletów (6000 LED) na jednym zasilaniu, co automatycznie eliminuje problem z gniazdkami, przedłużaczami itp.

Żarówki dają też więcej światła, mają szerszy kąt świecenia i bardzo wyraziste kolory. To pozwala uniknąć sytuacji, z którą przynajmniej raz w życiu miał do czynienia każdy z nas: zbliżają się święta, wyciągamy z kartonu ozdoby świąteczne oraz lampki, a te nie działają.

- Trend dekorowania i strojenia domów na święta jest w naszym kraju powszechny od lat. Ale dotąd było to robione dość chałupniczą metodą, a efekt nierzadko był przaśny i niezadowalający. Lampki się psuły, migały, trudno było połapać się w plątaninie kabli. Nasze oświetlenie jest inne, profesjonalne, a nie jednorazowe. W miejskiej przestrzeni jest to nie tylko bardziej wygodne i bezpieczne, ale i bardziej estetyczne - mówi Patryk Zdrojewski z Christmas Decorators.
W ofercie firmy, poza samym świątecznym asortymentem jest też montaż i doradztwo. To oferta kompleksowa, skierowana do osób, które chcą, by ich dom czy firma nabrała świątecznej atmosfery, ale niekoniecznie mają czas i pomysł, by wszystkiego przypilnować. Na życzenie klienta firma może też przygotować wizualizację, na której będzie można zobaczyć końcowy efekt jeszcze przed realizacją.

Wizualizacja nowej iluminacji Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni.
Wizualizacja nowej iluminacji Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni. mat. prasowe
- W tym roku nasze produkty ozdobią Centrum Kwiatkowskiego przy ul. 10 Lutego, współpracujemy też z magistratem. Przygotowana przez nas choinka stanie wkrótce w centrum miasta - dodaje Michał Chojnacki. O szczegółach na razie nie może mówić, ma być to niespodzianka dla mieszkańców, jakiej w Trójmieście do tej pory nie było.
Inspiracją do tego, jak i czym dekorować przed świętami budynki, parki, place czy miejskie przestrzenie są oczywiście Stany Zjednoczone. To tam w stanie Missouri odbywa się co roku największy pokaz iluminacji świątecznej w Silver Dollar City.

- Jedziemy tam zaraz po świętach, by zobaczyć jak robią to Amerykanie. Chcemy podpatrzeć nowości, rozwiązania i technologię. A ta idzie mocno do przodu, iluminacje powstają przecież nie tylko przy okazji Bożego Narodzenia, ale i wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych czy wydarzeń podczas których chcemy dane miejsce wyróżnić w przestrzeni publicznej - dodaje Patryk Zdrojewski.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (42) 4 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.