Fakty i opinie

stat

Pierwsi klienci Forum Gdańsk odeszli z kwitkiem

Informacje o odwołaniu otwarcia Forum Gdańsk nie dotarła do wszystkich.


Wtorkowe informacje o przełożeniu otwarcia Forum Gdańsk nie dotarły do wszystkich. W środowy poranek, przy wejściu do centrum handlowego zgromadzili się mieszkańcy, którzy liczyli na promocje związane z pierwszym dniem działalności nowego centrum.Opóźnienie otwarcia centrum handlowego:

dla klientów to żaden problem, dla handlowców - większy

36%

to rozczarowanie dla tych, którzy nastawili się na zakupy w nowym miejscu

9%

to poważny problem, świadczy o braku profesjonalizmu dewelopera

55%
Kilka minut przed godz. 9, przed jednym z wejść na teren obiektuzobacz na mapie Gdańska, a właściwie pod płotem zabezpieczającym teren budowy, ustawili się pierwsi chętni na zakupy w nowej galerii. Były to przede wszystkim osoby starsze, do których nie dotarły informacje, że otwarcie Forum Gdańsk zostało przełożone.

- Kilka lat trwało zagospodarowywanie tego terenu. Forum rośnie w oczach i dzisiaj specjalnie przyjechaliśmy na otwarcie, które tak mocno było zapowiadane w mieście. Uważam, że informacja o przesunięciu terminu pojawiła się zdecydowanie za późno - denerwował się pan Andrzej.
Oficjalna informacja pojawiła się m.in. na płocie przy Forum Gdańsk.
Oficjalna informacja pojawiła się m.in. na płocie przy Forum Gdańsk. fot. Arnold Szymczewski / Trojmiasto.pl
Na miejscu były obecne hostessy i hości z Forum Gdańsk, którzy w ramach przeprosin rozdawali kupony na kawę i ciastko z pobliskich foodtrucków.
Na miejscu były obecne hostessy i hości z Forum Gdańsk, którzy w ramach przeprosin rozdawali kupony na kawę i ciastko z pobliskich foodtrucków. fot. Arnold Szymczewski / Trojmiasto.pl
O planowanym przełożeniu otwarcia Forum Gdańsk dowiedzieliśmy się późnym popołudniem. Dyrektor Forum Gdańsk Magdalena Gibney oficjalnie potwierdziła tę informację ok. godz. 18.

Na placu budowy wciąż widać dziesiątki, jeśli nie setki pracowników, którzy uwijają się jak w ukropie, by jak najszybciej skończyć budowę i uzyskać pozwolenie na użytkowanie. Nowa data otwarcia Forum Gdańsk nie jest jeszcze znana.

Forum Gdańsk: brakuje pozwolenie na użytkowanieWładysław Wróbel, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego

- Inwestor Forum Gdańsk nie uzyskał wszystkich wymaganych prawem pozwoleń, by mógł otworzyć swój obiekt. Powód jest taki: nie dostarczono wszystkich dokumentów niezbędnych do wydania pozwolenia na użytkowanie. Te dokumenty spływają do nas i gdy będą wszystkie, będzie możliwe przeprowadzenie kontroli. Myślę ze stanie się to na dniach. Piłka jest po stronie inwestora.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (336)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.