• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Outletowe ceny i bogata oferta. Regatta otwiera sklep w Designer Outlet

Regatta to odzież turystyczna dla wszystkich, którzy lubią cenią sobie dobrą formę i aktywność na łonie przyrody.
Regatta to odzież turystyczna dla wszystkich, którzy lubią cenią sobie dobrą formę i aktywność na łonie przyrody. mat. prasowe

Regatta to brytyjska marka odzieży i obuwia na każde warunki pogodowe. Firma otwiera ponownie swój sklep w nowej lokalizacji w Designer Outlet Gdańsk przy ul. PrzywidzkiejMapka.Regatta to odzież turystyczna dla wszystkich, którzy lubią i cenią sobie dobrą formę i aktywność na łonie przyrody. Produkty idealne dla siebie znajdą tu aktywne rodziny, młodzi poszukiwacze przygód i seniorzy.

mat. prasowe
Spacer w parku, weekend poza miastem czy górska wycieczka? Regatta ma odpowiedź na każdą sytuację i każdą pogodę, by czuć się - i wyglądać - doskonale.

Szeroki wybór produktów marki znajdziemy w sklepie firmowym Regatta Great Outdoors w Designer Outlet Gdańsk przy ul. Przywidzkiej.

Nowy sklep Regatta w Gdańsku. 20-proc. rabatFirma otwiera właśnie swój sklep w nowym lokalu tego centrum handlowego, kusząc promocjami i wyprzedażami. Cała kolekcja marki Regatta dostępna jest w outletowych cenach. Warto skorzystać z tej okazji, szczególnie teraz - gdy pogoda za oknem cały czas przypomina o trwającej zimie.

mat. prasowe
Nowy sklep to prawie 300 m kw. powierzchni, na której znajdziemy sezonowe kolekcje odzieży zawsze dopasowane do warunków za oknem - od ogrzewanych kurtek na mroźne zimy, aż po stroje kąpielowe. To odzież idealna na każdą formę aktywności - niezależnie, czy wypoczywamy nad morzem, czy zdobywamy szczyty gór. Sprawdzi się w słoneczne dni oraz uchroni przed deszczem i wiatrem. Wspólny cechy produktów Regatty to wysoka jakość, atrakcyjny design i przystępne ceny.

- Zmieniamy lokalizację naszego sklepu, ale nie zmienia się jedno. Klienci mogą liczyć na bogatą ofertę odzieży, idealnej na każdą porę roku i każdą pogodę. W razie jakichkolwiek pytań, nasza doświadczona załoga służy pomocą - mówi Agnieszka Zyskowska, kierownik sklepu w Gdańsku.

Regatta: nowoczesne technologie zapewniające komfort i wygodęPodczas zakupów warto skorzystać z porad pracowników sklepu - Regatta to bowiem nowoczesne technologie, dzięki którym każdy element ubioru gwarantuje komfort i wygodę podczas noszenia. Wodoodporne rozwiązania odprowadzające wilgoć, elementy chroniące przed niskimi temperaturami czy materiały stanowiące barierę dla wiatru sprawiają, iż produkty Regatta przygotowane są na każde warunki.

mat. prasowe
W ofercie sklepu znajdziemy także odzież marki Dare 2b, czyli innowacyjne produkty dla miłośników narciarstwa, kolarstwa, wspinaczki czy biegania. Dzięki zaawansowanym technologiom i ultralekkim materiałom, Dare 2b wspiera miłośników sportu w osiąganiu pełnego zadowolenia i maksimum wydajności podczas treningu.

Sklep Regatta Great Outdoors zlokalizowany jest w północnej części Designer Outlet Gdańsk. Najszybciej dotrzemy do niego wchodząc z parkingu wejściem z prawej strony centrum.

Sklep zaprasza klientów od poniedziałku do soboty, w godzinach 9-21.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł