• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Paraliż obwodnicy przez przedłużające się roboty drogowe

szym
13 października 2022, godz. 10:00 
aktualizacja: godz. 12:40 (13 października 2022)

Tak wyglądała obwodnica w czwartek rano w kierunku Gdańska.

W czwartek, 13.10.202022 r., od wczesnych godzin porannych kierowcy informowali nas w Raporcie z Trójmiasta o paraliżu gdyńskiego odcinka obwodnicyMapka. Ekspresówka między Wielkim Kackiem a Osową została zwężona w obu kierunkach do jednego pasa ruchu. Prace miały zakończyć się ok. godz. 5 rano, przedłużyły się jednak o trzy godziny.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Aktualizacja, godz. 12:40Drogowcy poinformowali, że w związku z budową drogi ekspresowej S6 i koniecznością wykonania prac bitumicznych w rejonie węzła Gdynia Wielki Kack na Obwodnicy Trójmiasta (okolice wiaduktu na ul. Lipowej nad OT i dalej w kierunku Gdańska Osowej), został zaktualizowany harmonogram wprowadzenia zmian w organizacji ruchu:

  • 14.10. od godz. 18 - 15.10.2022 r. do godz. 5 (noc piątek/sobota) - zwężenie obu jezdni OT do jednego pasa ruchu w każdym kierunku - ustawianie/przestawianie barier;
  • 15.10. od godz. 5 do 19.10.2022 r. do godz. 5 (sobota - środa) - zwężenie jezdni OT do jednego pasa ruchu w każdym kierunku - wykonywanie warstw bitumicznych nowej nawierzchni - najpoważniejsze utrudnienia ze względu na ich utrzymanie w porze dziennej na długości ok. 1,2 km.
Stałe(a)ś w czwartek rano w korku na obwodnicy?

Nasi czytelnicy od samego rana w czwartek alarmowali, że źle się dzieje na gdyńskim odcinku obwodnicy. Dziękujemy za wszystkie sygnały.

- Korek ma już kilka kilometrów. Zaczyna się od zjazdu z Estakady Kwiatkowskiego w stronę Gdańska. Droga wydłużyła się o kilkadziesiąt minut, do godziny - napisał nam jeden z kierowców.
Wszystko przez ekspresówkę zwężoną między Wielkim Kackiem a Osową do jednego pasa w każdym kierunku. Taka organizacja ruchu ma utrzymać się aż do wtorku, 18 października.

Obwodnica: prace w najbliższych dniach Obwodnica: prace w najbliższych dniach

Z pierwszymi utrudnieniami kierowcy musieli mierzyć się od środy, od godzin wieczornych, a potrwać miały do czwartku, do godz. 5 nad ranem. W tym czasie drogowcy frezowali dotychczasową nawierzchnię.

23:25 12 PAźDZIERNIKA 22 (aktualizacjaakt. 13 PAźDZIERNIKA 22 08:52)

PILNE! Wielki Kack w stronę Gdańska roboty drogowe (109 opinii)

Od redakcji: paraliż spowodowany był opóźnieniem w zakończeniu prac na węźle Wielki Kack o około 3 godziny.
Od redakcji: paraliż spowodowany był opóźnieniem w zakończeniu prac na węźle Wielki Kack o około 3 godziny.


Roboty przedłużyły się jednak o ok. 3 godziny, co potwierdził Piotr Michalski, rzecznik gdańskiego oddziału z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Utrudnienia na obwodnicy wynikają z kolejnego etapu budowy węzła Wielki Kack i przebudowy trasy S6.

szym

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (134)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane