• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Park Ewolucji i Nautilus w Gdyni - idealne miejsca na rodzinny wyjazd z dziećmi

29 maja 2024 

Park Ewolucji to miejsce, które z pewnością zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Położony blisko morza, stanowi doskonały punkt na mapie dla wszystkich, którzy spędzają weekend Bożego Ciała na Pomorzu. Park oferuje szereg atrakcji, które pozwalają na spędzenie całego dnia w fascynującej atmosferze nauki i zabawy. Przyciąga rodziny i grupy szkolne z całego regionu dzięki różnorodnym atrakcjom edukacyjnym i rozrywkowym.Niektóre z atrakcji Parku Ewolucji 1. Kino Prehistoryczne - interaktywny seans z udziałem dinozaura, który prowadzi rozmowę na żywo, dostarczając mnóstwo zabawy i śmiechu.
 2. Batyskaf Kino 7D - symulator głębinowy oferujący projekcje w technologii 7D, zapewniający niezapomniane wrażenia.
 3. Ścieżka Dinozaurów - makiety dinozaurów na zewnątrz, które pozwalają dzieciom na bliższe poznanie tych prehistorycznych stworzeń.
 4. Świat Człowieka Pierwotnego - rekonstrukcje scen z życia ludzi pierwotnych, które edukują o dawnych czasach.
 5. Pojazdy Flintstonów - zabawa inspirowana popularną kreskówką.
 6. Rollercoaster Dragon - kolejka górska dostarczająca dawki adrenaliny.
 7. Piramida / Egipt Show - kino 7D z projekcjami związanymi z historią starożytnego Egiptu.
 8. Stonehenge - replika budowli w skali 1:1.
 9. Dino Pociąg - kolejka szynowa dla najmłodszych.
 10. Sfinks 1:3 - budowla w skali 1:3.
 11. Skok Pufy - dmuchane poduchy, na których można skakać.
 12. Hoplandia - trampoliny dla dzieci.
 13. Safari Kids - małpi gaj pełen przygód.

Atrakcje Parku Ewolucji na zewnątrz i wewnątrzPark Ewolucji oferuje różnorodne atrakcje zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz budynków. Dzieci mogą cieszyć się interaktywnymi placami zabaw, gdzie mogą odkrywać tajemnice dinozaurów i prehistorycznego świata.

Kina tematyczneJednym z głównych punktów programu są kina tematyczne związane z ewolucją Ziemi. W jednym z nich można wziąć udział w seansie z dinozaurem, który prowadzi interaktywną rozmowę na żywo. Drugie kino oferuje projekcje w stylu morskim, gdzie można zobaczyć prehistoryczne gady sprzed milionów lat.

BatyskafDo najpopularniejszych atrakcji w Parku Ewolucji należy Batyskaf. To symulator głębinowy, który jest uwielbiany przez nastolatków i dorosłych. Ta nowoczesna atrakcja zapewnia niesamowite wrażenia i jest wyjątkowym punktem programu.

Zabawa i edukacja w jednymPark Ewolucji jest także często odwiedzany przez liczne grupy szkolne ze względu na obszerną ofertę edukacyjną. Wycieczki szkolne są organizowane w dni powszednie, co oznacza, że w święta park jest idealnym miejscem na rodzinny wyjazd. Dzieci i rodzice mogą spędzić tu cały dzień, korzystając z bogatej oferty atrakcji.

Dodatkowe atrakcje w Boże CiałoW weekend Bożego Ciała Park Ewolucji będzie czynny w godz. od 9 do 18:30, oferując mnóstwo czasu na skorzystanie ze wszystkich atrakcji. Dodatkowo, w tym czasie będą dostępne bezpłatne atrakcje dla dzieci.

Mali odkrywcy będą mogli poszukiwać skamieniałości dinozaurów, malować twarze w stylu jurajskim T- rexa lub egipskim faraona, a także zapleść egipskie warkoczyki ze zdobieniami. Dodatkowo, dzieci będą miały okazję wykonać własny dinozaurowy magnes, co sprawi, że wizyta w parku będzie wyjątkowa i niezapomniana.

Nautilus w GdyniDla tych, którzy chcą skorzystać z Batyskafu, ale nie mają czasu na pełną wizytę w Parku Ewolucji, idealnym rozwiązaniem jest Nautilus w Gdyni. Położony na skwerze Kościuszki, tuż obok Akwarium Gdyńskiego, oferuje niezapomniane seanse w technologii stworzonej przez firmę Matrix Technology. W Nautilusie można odbyć wirtualną podróż do różnych zakątków podwodnego świata. To jedyne takie kino z Batyskafem na Pomorzu. Kolejne takie znajdują się w Dubaju i Meksyku.

Szczegóły atrakcji Nautilusa:
 • Seans trwający 13 minut - projekcja w technologii 7D, wzmacniająca doznania dzięki specjalnej platformie i okularom.
 • Podwodna przygoda - wrażenie prawdziwej podróży po dnie oceanu, dzięki ogromnemu ekranowi i zaawansowanej technologii.
 • Limit wiekowy - zalecany wiek od minimum czterech lat.
 • Pojemność - 20 osób na seans.
 • Godziny otwarcia w Boże Ciało - Nautilus będzie czynny w godz. od 10 do 19.

Doskonałe miejsca na rodzinny wyjazd z dziećmiPark Ewolucji i Batyskaf Nautilus w Gdyni to doskonałe miejsca na rodzinny wyjazd z dziećmi. Oferują nie tylko zabawę, ale również edukację, sprawiając, że każdy dzień spędzony w tych miejscach będzie pełen niezapomnianych wrażeń. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na cały dzień do Parku Ewolucji, czy tylko na krótki seans w Nautilusie, z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Najczęściej czytane