• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ogrodzenie, by nie parkowali pod oknami

Patsz
5 stycznia 2023, godz. 07:00 
Opinie (190)
  • Zdarza się, że na terenie spółdzielni nie ma aut albo są pojedyncze. Sprawę ma rozwiązać ogrodzenie.
  • Zdarza się, że na terenie spółdzielni nie ma aut albo są pojedyncze. Sprawę ma rozwiązać ogrodzenie.
  • Zdarza się, że na terenie spółdzielni nie ma aut albo są pojedyncze. Sprawę ma rozwiązać ogrodzenie.
  • Zdarza się, że na terenie spółdzielni nie ma aut albo są pojedyncze. Sprawę ma rozwiązać ogrodzenie.

Mieszkańcy budynku przy ul. Śląskiej 78Mapka w centrum Gdyni przez miesiące skarżyli się, że kierowcy na niezagospodarowanym obecnie terenie przy ul. KieleckiejMapka parkują samochody, podjeżdżając zbyt blisko okien. Sęk w tym, że to już teren spółdzielni, więc na prośbę lokatorów bloku pojawi się tam ogrodzenie.Czy parkujący kierowcy bywają dla ciebie uciążliwi?

Obszar przy ul. Kieleckiej sąsiadujący z pętlą autobusową, gdzie kilka lat temu stawał cyrk, to teren prywatny. Pozostaje od lat niezagospodarowany i jest wykorzystywany jako miejsce do gromadzenia materiałów dla prowadzonych inwestycji. Niewykluczone, że w najbliższych latach ruszy w tym miejscu inwestycja mieszkaniowa.

Deweloper chce postawić wieżowce przy węźle Wzgórze Deweloper chce postawić wieżowce przy węźle Wzgórze

Na razie kierowcy upatrzyli sobie ją jako jako miejsce do parkowania przy deficycie miejsc postojowych w Gdyni. Dojazd odbywa się od ul. Witomińskiej.

Pozostawione auta nie powodują problemów, jednak potrafi być ich tak dużo, że kierowcy są zmuszeni parkować pod oknami mieszkających w bloku przy ul. Śląskiej 78. A to zaczęło przeszkadzać mieszkańcom.

Zdarza się, że na terenie spółdzielni nie ma aut albo są pojedyncze. Sprawę ma rozwiązać ogrodzenie. Zdarza się, że na terenie spółdzielni nie ma aut albo są pojedyncze. Sprawę ma rozwiązać ogrodzenie.
- Wielokrotnie zgłaszaliśmy, że samochody stoją zbyt blisko naszego bloku, na terenie, który należy do spółdzielni. Ale policja ani straż miejska nie za bardzo kwapiła się do podjęcia kroków w tym temacie - mówi nam mieszkaniec bloku.
Choć w trawnik jest wbita tabliczka, to jest na tyle niewidoczna, że niewielu ma szansę w ogóle ją zauważyć.

Teren należący do budynku zostanie ogrodzony.

- Zarząd Spółdzielni omówił poniższy temat w czasie spotkania z mieszkańcami nieruchomości. Ogrodzenie będzie wykonane do 31 stycznia 2023 r. - informuje Bartosz Jaskuła, kierownik administracji osiedla Redłowo - Śródmieście Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Jak to jest z wjeżdżaniem na "parking" (15 opinii)

A propos artykułu "Ogrodzenie, by nie parkowali pod oknami", gdzie napisane jest, że na "parking" ludzie wjeżdżają od ul. Warszawskiej. Tak wygląda ten "wyjazd" - rozjeżdżając zieleń, przez chodnik i parking na ulicę. Czasem przejeżdżając tą samą trasą trafi się ciężarówka firmy, która obok magazynuje materiały budowlane.
A propos artykułu "Ogrodzenie, by nie parkowali pod oknami", gdzie napisane jest, że na "parking" ludzie wjeżdżają od ul. Warszawskiej. Tak wygląda ten "wyjazd" - rozjeżdżając zieleń, przez chodnik i parking na ulicę. Czasem przejeżdżając tą samą trasą trafi się ciężarówka firmy, która obok magazynuje materiały budowlane. Zobacz więcej
Patsz

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (190)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane