• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Paser ukrywał się na działce

piw
28 listopada 2022, godz. 14:15 
Opinie (38)
Odnalezione przez policjantów kradzione rowery. Odnalezione przez policjantów kradzione rowery.

Był poszukiwany dwoma listami gończymi i wcześniej karany m.in. za kradzieże oraz przestępstwa narkotykowe, a w ostatnim czasie zajął się zaś paserstwem. 31-latek z Gdańska ukrywał się na terenie ogródków działkowych na Olszynce. Tam trzymał kradzione rowery i tam został zatrzymany.31-latek był dobrze znany policji. Wcześniej był już karany, a aktualnie były za nim wystawione dwa listy gończe. Szukały go trzy różne komisariaty w sprawie kilku przestępstw.

31-latek ukrywał się na terenie ogródków działkowych. Teren przeszukano z psami tropiącymi, bo w przeszłości mężczyzna był zaangażowany w przestępczość narkotykową. 31-latek ukrywał się na terenie ogródków działkowych. Teren przeszukano z psami tropiącymi, bo w przeszłości mężczyzna był zaangażowany w przestępczość narkotykową.
Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed policją, ostatecznie jednak wpadł - głównie dzięki pracy policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji zajmujących się zwalczaniem przestępczości związanej ze środowiskiem pseudokibiców piłkarskich. To oni bowiem wpadli na ślad 31-latka, który był aktywnie powiązany ze środowiskiem kibicowskim.

- 24 listopada funkcjonariusze zatrzymali go na terenie ogródków działkowych na Olszynce. W tym miejscu, oprócz poszukiwanego, policjanci odnaleźli cztery rowery, z których dwa w policyjnych systemach widniały jako kradzione. Kolejne dwa miały zaś usunięte numery fabryczne. Policjanci zabezpieczyli wszystkie jednoślady i będą teraz ustalać ich właścicieli - mówi mł. asp. Anna Banaszewska-Jaszczyk z zespołu prasowego KWP w Gdańsku.
Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi.
Zatrzymany 31-latek usłyszał już zarzuty dotyczące paserstwa.
piw

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (38)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane