• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pijany zatrzymał auto na ulicy, skakał po jego dachu, a w środku siedziała kobieta

Ewa Palińska
5 kwietnia 2023, godz. 15:30 
Opinie (103)
Policjanci zjawili się na miejscu zdarzenia już kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia. 32-latek został odstawiony do aresztu i usłyszał zarzuty. Policjanci zjawili się na miejscu zdarzenia już kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia. 32-latek został odstawiony do aresztu i usłyszał zarzuty.

Stanął na środku ulicy Olsztyńskiej, zatrzymał jadące auto, a potem wszedł na jego dach i zaczął po nim skakać. 32-letni wandal już po kilku minutach trafił w ręce policji. Badanie wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Po godzinie 21 policjanci z komisariatu na Przymorzu, patrolując ulice Kołobrzeską, usłyszeli komunikat dyżurnego, z którego wynikało, że na ul. Olsztyńskiej mężczyzna skacze po samochodzie.Skakał po dachu auta jak po trampoliniePosiadasz własne auto?

Funkcjonariusze pojechali we wskazany rejon i zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi sprawcy.

- Funkcjonariusze wylegitymowali 32-latka z Gdańska i ustalili, że chwilę wcześniej sprawca stanął na środku ulicy Olsztyńskiej i spowodował, że pokrzywdzona zatrzymała swój samochód - relacjonuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. - Wtedy 32-latek wskoczył na dach jej hyundaia i zaczął po nim skakać.


Mężczyzna w chwili zdarzenia był pijanyPodczas zdarzenia gdańszczanin wgniótł karoserię oraz uszkodził podsufitkę wewnątrz pojazdu, a starty z tytułu tych zniszczeń zostały wycenione na 4 tys. zł. Badanie alkomatem wykazało, że wandal był pijany i miał w organizmie ponad promil alkoholu.

- 32-latek trafił do policyjnego aresztu - informuje KWP w Gdańsku. - Usłyszał już zarzut zniszczenia mienia.
Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (103)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane