• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Piwo za 1 zł dla fanów Ligi Mistrzów w Nowym Browarze Gdańskim

15 lutego 2022 
Takiej atmosfery nie odtworzysz w domu. Zabierz więc znajomych i przyjdź oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów do Nowego Browaru Gdańskiego. Takiej atmosfery nie odtworzysz w domu. Zabierz więc znajomych i przyjdź oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów do Nowego Browaru Gdańskiego.

35 ekranów, a na nich transmisje na żywo wszystkich meczów Ligi Mistrzów. Do tego 11 kraftowych, warzonych na miejscu piw, w tym - do każdych żeberek, golonek, burgerów i pizzy, jedno piwo lager za 1 zł. To jedynie część atrakcji, jakie przygotował Nowy Browar Gdański dla odwiedzających go miłośników Champions League. Wśród pozostałych znajdziemy m.in. konkurs na najlepszego typera, z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. - To będzie największa transmisja w tej części Polski - zapewnia Artur Kałużny, właściciel Nowego Browaru Gdańskiego, zapraszając fanów piłki nożnej na najbliższe mecze, które odbędą się 15 i 16 lutego.Nowy Browar Gdański we Wrzeszczu pierwszych gości przyjął we wrześniu 2021 r. Ofertę dla siebie znajduje tu każdy: piwosze, miłośnicy sportu, oglądający tu codziennie najważniejsze wydarzenia oraz rodziny, które spotykają się w Nowym Browarze na obiadach czy różnego rodzaju uroczystościach.

Znakami rozpoznawczymi browaru są znakomita kuchnia oraz warzone na miejscu piwo.

- Korzystamy z wysokiej klasy, świeżych produktów - opowiada Artur Kałużny, właściciel Nowego Browaru Gdańskiego. - Sami też robimy pieczywo. Zachowujemy najwyższe standardy jakości nie tylko jeśli chodzi o produkty, ale też proces przygotowania potraw. Szczególnie polecamy nasz stek z sezonowanego antrykotu, prosto z grilla opalanego drewnem, który zachwyci soczystym smakiem i cudownym aromatem niejednego smakosza. A do niego któreś z 11 warzonych na miejscu piw.
  • Nowy Browar Gdański słynie nie tylko ze swojego, warzonego na miejscu piwa kraftowego, ale i znakomitej kuchni.
  • Nowy Browar Gdański słynie nie tylko ze swojego, warzonego na miejscu piwa kraftowego, ale i znakomitej kuchni.
  • Wydarzenia sportowe w gronie przyjaciół, przy doskonałym piwie rzemieślniczym? W Nowym Browarze Gdańskim jest to możliwe!
  • Wydarzenia sportowe w gronie przyjaciół, przy doskonałym piwie rzemieślniczym? W Nowym Browarze Gdańskim jest to możliwe!
  • Wydarzenia sportowe w gronie przyjaciół, przy doskonałym piwie rzemieślniczym? W Nowym Browarze Gdańskim jest to możliwe!

Miejsce stworzone do przeżywania emocji. Szczególnie sportowychNowy Browar Gdański to jednak nie tylko lokal, w którym można dobrze zjeść i napić się jedynego w swoim rodzaju piwa. To przede wszystkim miejsce stworzone do spotkań i przeżywania emocji, jakich dostarczają np. wydarzenia sportowe. Z myślą o transmisjach browar wyposażono w 35 ekranów, na których regularnie wyświetlane są mecze m.in. tenisa, rugby, żużla czy Super Bowl, a podczas niedzielnych wydarzeń familijnych nawet bajki.

- Jesteśmy największym browarem restauracyjnym, produkującym piwo kraftowe, w Trójmieście - podkreśla Artur Kałużny. - Zależy nam jednak na tym, aby nasze wnętrza tętniły życiem, żeby wspólnie przeżywać te emocje, jakich dostarczają rozgrywki sportowe. Dlatego też chcemy zaistnieć w świadomości mieszkańców Trójmiasta i turystów jako miejsce, do którego można zawsze przyjść, aby obejrzeć ważne wydarzenia sportowe. Bez wcześniejszego sprawdzania, czy transmisja na pewno się odbędzie, bo każdy będzie miał co do tego pewność.
Inter - Liverpool czy RB Salzburg - Bayern? Już nie musisz wybierać, który mecz będziesz oglądał, ponieważ w Nowym Browarze Gdańskim jednocześnie będą transmitowane wszystkie rozgrywki Ligi Mistrzów. Inter - Liverpool czy RB Salzburg - Bayern? Już nie musisz wybierać, który mecz będziesz oglądał, ponieważ w Nowym Browarze Gdańskim jednocześnie będą transmitowane wszystkie rozgrywki Ligi Mistrzów.

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów na 35 ekranachTransmisji na taką skalę jeszcze w Trójmieście nie było. W Nowym Browarze Gdańskim zobaczymy bowiem wszystkie mecze Ligi Mistrzów na 35 ekranach. I będą to w każdym przypadku transmisje na żywo.

- Dla tych kibiców, którzy przyjdą przeżywać piłkarskie emocje razem z nami, przygotowaliśmy bogaty pakiet atrakcji - informuje Artur Kałużny. - Oprócz promocji na jedzenie i piwo planujemy szereg konkursów, w tym zabawę w typowanie wyników. Zwycięzcy mogą liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody, ale szczegółów zdradzać nie będę, żeby nie psuć niespodzianki. Zapewniam jednak, że będzie to coś, co fanów piłki nożnej niesamowicie ucieszy.
W trakcie meczów do każdych żeberek, golonek, burgerów i pizzy, Nowy Browar Gdański oferuje warzonego na miejscu lagera za złotówkę! Skosztować będzie można też wszystkich 11 piw kraftowych własnej produkcji, w tym słynnego koźlaka o aromacie skórki chlebowej.

Udział w transmisjach jest bezpłatny. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: 731 707 177.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Liga Mistrzów w Nowym Browarze Gdańskim

mecz, transmisja telewizyjna

Miejsca