Fakty i opinie

stat

Plażowicz okradziony do samych bokserek

Okradziony na plaży Stogi mężczyzna.
Okradziony na plaży Stogi mężczyzna. mat. Straż Miejska

Lubicie zdrzemnąć się na plaży? Uważajcie. Jednemu z turystów, który przysnął na plaży na Stogach zobacz na mapie Gdańska, złodzieje zabrali wszystko poza bokserkami.Co robisz, by nie stracić cennych rzeczy na plaży?

po prostu nie zabieram ich ze sobą na plażę

61%

chowam do buta

4%

trzymam w torebce

4%

chowam pod ręcznik

10%

inny sposób

16%

nie zastanawiam się nad tym

5%
Do ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zgłosił się ubrany wyłącznie w bokserki mężczyzna twierdząc, że został okradziony podczas snu na plaży. Zaznaczmy: był trzeźwy, nie był też pod wpływem środków odurzających. Gdy się obudził wokół niego nie było już żadnych rzeczy osobistych - zniknęły jego ubrania, buty, dokumenty i portfel z pieniędzmi.

Ratownicy powiadomili o zdarzeniu strażników miejskich.

- Na miejscu zastaliśmy młodego człowieka ubranego jedynie w bokserki. Był silnie wzburzony, ale nie agresywny. Nie czuć było od niego alkoholu - mówi inspektor Sławomir Jendrzejewski. Mężczyzna potrzebował pomocy, bo znalazł się w sytuacji, w której nie wiedział co robić - dodaje.
Zobacz także: Szafki depozytowe na plaży - pomysł pana Andrzeja.

Mężczyzna nie ma w Gdańsku nikogo znajomego, poczuł się więc zagubiony i bezradny. Ponieważ jednak jest mieszkańcem Pomorza, bliscy zdołali mu w miarę sprawnie dostarczyć ubrania.

Szczęście w nieszczęściu: przypadkowa osoba znalazła na plaży należący do mężczyzny portfel wraz z dowodem osobistym oraz kartami płatniczymi. Gotówki w nim nie było. Znalazca oddał portfel ratownikom z kąpieliska, a oni przekazali go policjantom. Na pewno wróci do właściciela.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (255)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.