Fakty i opinie

stat

Płonęła kamienica na Dolnym Mieście

Na razie przyczyny pożaru są nieznane. Na pewno nie ma jednak ofiar.
Na razie przyczyny pożaru są nieznane. Na pewno nie ma jednak ofiar. fot. czytelnik trojmiasto.pl

Strażacy opanowali już pożar kamienicy na Dolnym Mieście w Gdańsku. Na szczęście nie ma ofiar, bo budynek był w większości opuszczony.Pożar wybuchł przed godz. 21. - Na miejscu cały czas jest pięć zastępów straży pożarnej. Wszystko wskazuje na to, że budynek był opuszczony, ale wciąż trwają poszukiwania ewentualnych poszkodowanych - powiedział nam dyżurny z gdańskiej straży pożarnej.

Z nieznanych dotąd przyczyn zapaliło się poddasze kamienicy przy ul. Szczyglej w Gdańsku, nieopodal ul. Łąkowej. Kamienica była częściowo opuszczona, ale zamieszkiwało ją jeszcze 10 osób. Część mieszkań pełniła bowiem rolę lokali socjalnych. Poniżej możesz zobaczyć film nakręcony przez naszego Czytelnika z pobliskiej kamienicy.

Film naszego Czytelnika.- Usłyszeliśmy z żoną wiele pojazdów straży na sygnale, okazało się że płonie stara kamienica na przeciwko naszego mieszkania. - opowiada świadek pożaru. - Nie widzieliśmy, żeby kogoś zabierała karetka, tak samo nie było żadnych krzyków dobiegających ze środka.

Wszyscy zdążyli opuścić mieszkania jeszcze przed przyjazdem strażaków. Nikomu nic się nie stało.

Opinie (109) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.