Fakty i opinie

stat

Płonął salon Iveco w Szadółkach


We wtorkowe popołudnie wybuchł pożar salonu Iveco przy ul. Jabłoniowej 54 w Gdańsku. Gęste kłęby czarnego dymu były widoczne we wszystkich okolicznych dzielnicach. Na miejsce zostało wysłanych 5 zastępów straży pożarnej.Aktualizacja, godz. 19:26. Pożar został ugaszony i na szczęście tylko dwie osoby lekko potruły się dymem. Są jednak duże straty w mieniu - spłonęły m.in. dwie ciężarówki. Teraz badane będą przyczyny pożaru.

Pożar na terenie budynku należącego do firmy Truck Nord Center, zajmującej się sprzedażą samochodów ciężarowych i dostawczych, wybuchł ok. godz. 17:30. Na chwilę obecną nie jest znana ani jego przyczyna, ani skala.

Jednak jak wynika z doniesień naszych czytelników, kłęby dymu były doskonale widoczne nie tylko na nieodległym Ujeścisku, ale również na odległej Morenie. Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej, część z nich dotarła już na miejsce.

- Zastępy zostały wysłane z Wrzeszcza i Oruni. Ze względu na korki o tej porze na ulicach Gdańska, nie wszystkie dotarły jeszcze na miejsce - informuje Marian Hinca, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Gdańsku.
UWAGA: nasi czytelnicy ostrzegają, że nad obwodnicą w Szadółkach unosi się dym, który znacznie utrudnia widoczność na drodze.

Opinie (66) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.