Fakty i opinie

stat

Pług staranował straż pożarną i radiowóz na Wielkopolskiej

Wypadek na ulicy Wielkopolskiej w Gdyni

Przywracanie ruchu na tej ulicy może potrwać nawet kilka godzin.Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na ul. Wielkopolskiej w Gdyni. Pług uderzył w zabezpieczający miejsce kolizji samochód straży pożarnej. Jedna osoba jest ranna.Film naszej czytelniczki - Elżbiety.

Film naszej czytelniczki - Elżbiety.

Aktualizacja, godz. 22:37. - Czekamy na specjalistyczny samochód z Gdańska, który postawi przewrócone auta na koła, by można je było usunąć z drogi. Ruch zostanie wznowiony najwcześniej około północy - informuje Łukasz Płusa, rzecznik gdyńskiej straży pożarnej.

***


Przed godz. 20 volkswagen golf wypadł z drogi na zakręcie za skrzyżowaniem z ul. Sopocką zobacz na mapie Gdyni. Na drogę w kierunku Gdyni przyjechał policyjny radiowóz, karetka oraz samochód straży pożarnej, które ustawiły się na prawym pasie.

Czy wieczorami na trójmiejskich drogach jest bezpiecznie?

nie, bo jest luźniej i więcej "rajdowców" 47%
nie bardziej niż zwykle 23%
tak, jest mniejszy ruch 30%
zakończona Łącznie głosów: 1146
- Jakąś godzinę po wypadku w samochody wjechał pług, co spowodowało przewrócenie samochodu strażackiego na bok i staranowanie samochodu policyjnego. Całą drogę zamknięto, a pojazdy przekierowywano w stronę obwodnicy lub Sopotu. Jeszcze po godz. 21:15 droga była zamknięta dla ruchu - relacjonuje nasza czytelniczka.

- Policyjna Kia jest zgnieciona, a na niej leży samochód straży pożarnej - informuje pan Jacek.

Samochód strażaków wpadł też na volkswagena golfa, który stał tuż obok radiowozu. Pojazdy próbowano usunąć już ciągnikiem, ale jest tak ślisko, że się to nie udało. Droga cały czas jest zamknięta, objazd prowadzi ul. Sopocką zobacz na mapie Gdyni.

Jedna osoba jest ranna - to kierowca pługu.

Opinie (343) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.