• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Pobił szefa, bo nie dostał wcześniej wypłaty

on
19 sierpnia 2022, godz. 13:50 
Opinie (258)
34-latek za stosowanie przemocy został zatrzymany, ma też policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. 34-latek za stosowanie przemocy został zatrzymany, ma też policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Groził swojemu pracodawcy i jego rodzinie, a potem go uderzył. Chciał w ten sposób wymusić wcześniejszą wypłatę za wykonaną pracę. Awanturnika zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni-Chyloni. Grozi mu do pięciu lat więzienia.Czy byłe(a)ś świadkiem przemocy pracownika wobec szefa?

Krewki 34-latek pracował dorywczo w firmie zajmującej się konstrukcjami stalowymi i montażem kadłubów okrętowych. Mężczyzna zgłosił się do pracodawcy po pensję, ale gdy usłyszał, że termin wypłat jest za tydzień, zrobił się agresywny.

- Zagroził, że zrobi krzywdę właścicielowi firmy, jego rodzinie oraz innemu pracownikowi, po czym uderzył swojego pracodawcę i zażądał jeszcze wypłat innych pracowników pochodzenia ukraińskiego. Zgłaszający 40-latek wystraszył się o zdrowie i życie swoje oraz swoich bliskich i pojechał z nim do bankomatu, aby wypłacić pieniądze. Następnie w dniu wypłat 34-latek zadzwonił do firmy i pytał, o której godzinie będą wypłacane pieniądze, co wzbudziło obawę osób pracujących w zakładzie, że będzie chciał przejąć ich pieniądze - informuje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Usłyszał zarzuty, dostał dozórPo ustaleniu danych mężczyzny i zebraniu dowodów policjanci zatrzymali agresora. 34-latek usłyszał zarzuty za spowodowanie rozstroju zdrowia, stosowanie przemocy w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności oraz za groźby karalne. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego dozoru policyjnego i o zakazie zbliżania się do pokrzywdzonych.

Pobił, bo nie wierzy w koronawirusaZa popełnione przestępstwa zatrzymanemu grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.
on

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (258)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane