• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Poczuj się jak Alicja w Krainie Czarów - odwiedź Ogród Świateł!

25 października 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
© Ogród Świateł © Ogród Świateł

Bajkowe ogrody świateł to świetny pomysł na spędzenie czasu jesienią i zimą. Często nie wiemy, co robić, gdy zmrok nastaje coraz szybciej. Dzieci robią się marudne, a dorośli coraz bardziej zmęczeni. Aktywności w domu są fajne, ale szybko się nudzą. Wtedy zaczynamy poszukiwać czegoś nowego, by zainteresować dzieciaki i sprawić, że jesień i zima nie będzie tak smutna i przybijająca. Co jednak robić, gdy za oknem robi się ciemno niedługo po obiedzie?Bajkowe Ogrody Świateł - idealny pomysł na jesienno-zimowe wieczory


Odpowiedzią są Bajkowe Ogrody Świateł! To miejsca pełne światła, ciepła i fascynujących instalacji, które zachwycą nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Rozświetlą Wasze wieczory tysiącami kolorowych świateł, które stworzą krainy nie z tej ziemi. To miejsce idealne na spotkania. Możecie wybrać się tam całą rodziną (nawet w kilka pokoleń!), ze znajomymi, z drugą połówką, a nawet w przerwie między wykładami na studiach. Nie musicie bać się spacerów po zmroku, gdy dookoła Was teren rozświetlony jest mnóstwem barw.
Szczegóły wydarzenia na eBilet.pl (https://www.ebilet.pl/kategorie/ogrod-swiatel/)

Magiczne krainy pełne barw i świecących instalacji sprawią, że choć na chwilę zapomnicie o codzienności, obowiązkach i monotonii. Gdy tylko przekroczycie próg Bajkowych Ogrodów Świateł, na waszych buziach pojawi się zdumienie i radość, która będzie Wam towarzyszyć jeszcze długo po powrocie do domu. Te ciepłe i przyjemne wspomnienia będą ogrzewać Wasze serca przez całą zimę. A przecież nie musicie zaprzestawać na jednej wizycie w Bajkowym Ogrodzie Świateł! Bilety, które możecie zakupić, pozwalają na nielimitowane wejścia. Dzięki temu możecie spędzić tam każdy weekend, a nawet codzienne wieczory. Zdążycie się nimi nacieszyć i odpowiedzieć na dziesiątki pytań zadawanych przez ciekawskie dzieciaki, które będą szczerze zachwycać się świetlnymi wystawami.

Odwiedźcie Alicję w Krainie Czarów w Gdyni


W Gdyni w Paku Kolibki przy alei Zwycięstwa 291 możecie spotkać Alicję i innych mieszkańców Krainy Czarów. Bajkowy Ogród Świateł możecie odwiedzać każdego dnia od 28 października 2022 roku aż do 26 lutego 2023 roku. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających przez całą jesień i zimę, rozświetlając te chłodne i szare dni tysiącami świateł.
Bilety na eBilet.pl (https://www.ebilet.pl/biznes/pozostale/ogrod-swiatel-alicja-w-krainie-czarow/)

Wystawa Alicja w Krainie Czarów składa się z aż pół miliona świateł, które tworzą kilkadziesiąt multimedialnych i świetlnych atrakcji - od bramy wejściowej, poprzez rośliny, aż po przeróżnych bohaterów. Spotkacie tam Alicję, Szalonego Kapelusznika, a nawet słynnego, uśmiechniętego Kota! Możecie zajrzeć do Króliczej Nory, zasiąść przy Zwariowanym Podwieczorku i udać się w odwiedziny do prawdziwej Królowej Kier. Tak, na własne oczy zobaczycie jej zamek! Nie możecie tego przegapić. 
W parku czeka na Was także specjalna, aż czternasto metrowa choinka multimedialna, laserowe pokazy oprawione muzyką z bajki oraz inne atrakcje. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali także gry i wyzwania, które sprawią, że wyjście do Bajkowego Ogrodu Świateł stanie się jeszcze ciekawsze i bardziej zajmujące. Czekają tam na Was także photo pointy (pol. punkty zdjęciowe), w których uwiecznicie swoją przygodę w kreatywny sposób.

Zwiedzanie może potrwać około godziny, ale warto zarezerwować trochę więcej czasu - szczególnie, gdy będą z Wami dzieci, które będą zachwycać się każdą instalacją. Możecie zostać tam tak długo, jak tylko chcecie. Niedaleko czeka na Was parking, który jest darmowy aż przez 3 godziny. Gdy zgłodniejecie, możecie udać się do jednego z punktów gastronomicznych. Ogrzejecie się tam także ciepłymi i pysznymi napojami. 

A jeśli nie Kraina Czarów? Jakie miejsca jeszcze na Was czekają?


Jeśli Alicja w Krainie Czarów nie jest Wam bliska, albo mieszkacie w innej części Polski - nic straconego! Czekają na Was jeszcze trzy inne wystawy, które możecie podziwiać w innych miastach:
Tytuł


To jak, które miasto wybieracie?

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie

Najczęściej czytane