• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Podpalacz drzwi został zatrzymany. Ma dozór policji

Patsz
22 czerwca 2022, godz. 15:00 
Opinie (69)

Podpalenie drzwi mieszkania. Film z 2 czerwca

Zatrzymany został młody mężczyzna, który na początku czerwca podpalił drzwi wejściowe do mieszkania na WitominieMapka. Został objęty dozorem i zabroniono mu zbliżania się do mieszkańców lokalu, który próbował podpalić.Czy czujesz się bezpiecznie w swojej dzielnicy?

Przypomnijmy: W czwartek, 2 czerwca, kilka minut po godz. 6 nad ranem przed blokiem przy ul. RolniczejMapka pojawił się młody mężczyzna.

Podpalenie drzwi na Witominie: dokładny opisUbrany był swobodnie, nikt nie mógł przypuszczać, że będzie chciał podpalić drzwi mieszkania w bloku przy ul. Rolniczej. Tymczasem pewnym krokiem podszedł do jednych z drzwi, w ręku trzymając butelkę. Wylał jej zawartość na drzwi oraz przedproże. Po chwili podpalił rozlaną ciecz. Drzwi natychmiast stanęły w ogniu.

Podpalacz drzwi z Witomina zatrzymanyŚwiadkiem tego zdarzenia była przechodząca obok kobieta. Ale podpalacz nie przejął się jej obecnością. Po podpaleniu drzwi odszedł szybkim krokiem.

Całe zdarzenie nagrała jednak kamera monitoringu, więc zatrzymanie go miało być kwestią czasu. I tak się rzeczywiście stało. Jak udało się nam ustalić, mężczyzna został zatrzymany.

Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu zbliżania się do osób, które były w mieszkaniu.

Usłyszał też zarzuty związane z narażeniem na utratę mienia oraz zdrowia.
Patsz

Opinie wybrane


wszystkie opinie (69)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane