Fakty i opinie

Pogrzeb policjanta, który zmarł po wypadku

Wypadek, do którego doszło w listopadzie zeszłego roku, okazał się tragiczny w skutkach. Na początku czerwca zmarł jeden z policjantów jadących radiowozem.
Wypadek, do którego doszło w listopadzie zeszłego roku, okazał się tragiczny w skutkach. Na początku czerwca zmarł jeden z policjantów jadących radiowozem. fot. czytelnik trojmiasto.pl

W sobotę 6.06.2020 odbędzie się pogrzeb 25-letniego policjanta, który pod koniec listopada zeszłego roku został ciężko ranny w wypadku drogowym w Gdyni, gdy jechał na interwencję.Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Gdyni, we wtorek, 2 czerwca zmarł st. post. Konrad Brenda.

W sobotę 6.06. 2020 o godz. 12:30 rozpocznie się msza święta w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Piotra Rybaka przy ul. Portowej 2Mapka w Gdyni. Natomiast ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu ŁostowickimMapka w Gdańsku.

Przypomnijmy: do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 26 listopada 2019 roku. Jadący na interwencję radiowóz z dwoma policjantami zderzył się z innym pojazdem i rozbił na słupie na skrzyżowaniu ul. Morskiej i Swarzewskiej w Gdyni.

Kierujący pojazdem doznał bardzo poważnych obrażeń i musiał przejść operację neurochirurgiczną głowy.

W styczniu pisaliśmy o internetowej zbiórce pieniędzy na leczenie policjanta. Wzięło w niej udział ponad tysiąc osób i udało się zebrać ponad 50 tys. zł

Opinie (228) ponad 100 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.