• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Policyjne strzały w kierunku złodzieja samochodu

ms
19 września 2022, godz. 12:10 
Opinie (113)
26-letni mężczyzna, który w nocy najpierw sterroryzował kierowcę subaru, a następnie ukradł jego samochód, został zatrzymany nad ranem w Letnicy. 26-letni mężczyzna, który w nocy najpierw sterroryzował kierowcę subaru, a następnie ukradł jego samochód, został zatrzymany nad ranem w Letnicy.

Podczas nocnego pościgu za złodziejem samochodu policjanci ostrzelali uciekającego, który próbował ich potrącić. Sprawcę zatrzymano po dwóch godzinach.Czy byłe(a)ś kiedyś świadkiem policyjnego pościgu?

Było po godz. 3 nad ranem, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Trudno powiedzieć, co kierowało kierowcą subaru, który podczas nocnej jazdy przez Gdańsk postanowił - jak zeznał - zabrać przygodnego pasażera "na stopa".

Pasażer nie okazał wdzięczności, zamiast tego zagroził kierowcy nożem i kazał mu wysiąść z samochodu.

Nocne blokady na drogach w GdańskuKomunikat o kradzieży auta został przekazany wszystkim patrolom policyjnym i podjęto decyzję o utworzeniu blokad na ulicach Gdańska.

Po godz. 4 w nocy jeden z patroli zauważył skradzione subaru na Drodze Zielonej. Gdy policjanci podjechali na sygnale do samochodu, jego kierowca gwałtownie ruszył, próbując potrącić zbliżającego się funkcjonariusza.

Strzały w kierunku uciekającego samochoduPolicjanci oddali kilka strzałów w kierunku odjeżdżającego samochodu, a następnie ruszyli za nim w pościg.

Sytuacja nie umknęła uwadze czytelników Trojmiasto.pl, którzy pisali o tym w Raporcie z Trójmiasta.

04:37 19 WRZEśNIA
Skopiowano

Strzały i pościg na Żabiance (34 opinie)

Przy Intermarche było słychać strzały, uciekał też samochód, a po chwili policja. Co się dzieje?
Przy Intermarche było słychać strzały, uciekał też samochód, a po chwili policja. Co się dzieje?


Na ul. Bitwy OliwskiejMapka mężczyzna uderzył samochodem w barierki, porzucił pojazd i uciekł. Wówczas okazało się, że skradzionym autem podróżowała także kobieta. Ponieważ była ona ranna w nogę, trafiła do szpitala, w którym jest pilnowana przez policjantów. Jej życiu nic nie zagraża.

Złodziej zatrzymany po kilku godzinachChoć złodziej uciekł, udało się go zidentyfikować. Zatrzymano go po godz. 6 nad ranem, na terenie Letnicy.

Złodziejem okazał się 26-letni mężczyzna. Po sprawdzeniu jego danych okazało się, że jest poszukiwany przez policjantów w związku ze sprawą kradzieży z włamaniem.

Za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara pozbawiania wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Niezatrzymanie się do kontroli to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat więzienia. Natomiast za czynną napaść na funkcjonariusza grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
ms

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (113)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane