Fakty i opinie

stat

Zmarł poparzony mężczyzna, który prosił o pomoc na stacji benzynowej

Interwencja pogotowia ratunkowego na stacji benzynowej w Gdańsku w sobotni wieczór.
Interwencja pogotowia ratunkowego na stacji benzynowej w Gdańsku w sobotni wieczór. fot. czytelnik trojmiasto.pl

Ciężko poparzonemu mężczyźnie, który po godz. 22 szukał pomocy na stacji benzynowej w Gdańsku, przez 40 minut pomagano na miejscu, a następnie przewieziono do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować i mężczyzna zmarł w szpitalu.Aktualizacja, 10 czerwca, godz. 10:05 Niestety, nie udało się uratować ciężko poparzonego mężczyzny, który w sobotę wieczorem trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej w Gdańsku. Mimo starań lekarzy, 20-latek zmarł.

Policja i prokuratura starają się ustalić okoliczności tragicznego zdarzenia, o którym informowaliśmy w niedzielę rano.Nie wiemy, co dokładnie wydarzyło się nieopodal jednej ze stacji benzynowych na Łostowicach w Gdańsku. Według relacji naszego czytelnika po godz. 20 pojawił się na niej młody mężczyzna i kupił 2 l benzyny. Po dwóch godzinach, ok. godz. 22, wrócił na stację mocno poparzony, prosząc o pomoc.

Tadeusz - czytelnik
Wczoraj późnym wieczorem doszło prawdopodobnie do próby samobójczej w okolicach stacji Shell na Łostowicach. Młody mężczyzna po zakupie 2 litrów benzyny około 20:00, po 2 godzinach wrócił na stacje z okropnymi poparzeniami ciała prosząc o pomoc. Po 40 minutach pomocy lekarzy na miejscu zdarzenia, został zabrany do szpitala.


Na miejsce przyjechała karetka pogotowia i policjanci z komisariatu na Oruni. Poszkodowanemu najpierw udzielano pomocy na miejscu, a następnie trafi do szpitala.

- Poszkodowanym okazał się 20-letni mieszkaniec Krakowa. Staramy się ustalić okoliczności zdarzenia, sprawdzamy zapisy kamer monitoringu i szukamy świadków tego zdarzenia - informuje asp. sztab. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat okoliczności tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku, ul. Platynowa 6, telefon 58 321 67 22.


Bójka z użyciem noża na Kolonii Uroda we WrzeszczuByło już po północy, gdy policja otrzymała informację o niebezpiecznym zdarzeniu, do którego doszło na skraju Wrzeszcza, na działkowym osiedlu Kolonia Uroda. Na ulicy Daliowej zobacz na mapie Gdańska nożownik zaatakował młodego mężczyznę.

Okazało się, że podczas spotkania, w trakcie którego częstowano się alkoholem, doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma 27-latkami. W pewnym momencie jeden z nich wyjął nóż i zaatakował swojego rówieśnika. Uderzył go w okolice twarzy, nie powodując jednak obrażeń, które zagrażałyby życiu. Poszkodowany trafił do szpitala, a policja zatrzymał napastnika oraz młodą kobietę.

Na miejsce przyjechała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, dokonano oględzin, starając się ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia. Zatrzymani trafili do izby zatrzymań, zostaną przesłuchani, gdy tylko wytrzeźwieją.

Opinie (118) ponad 50 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.