• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pościg i wypadek radiowozu w Jelitkowie

Maciej Korolczuk
6 listopada 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 

W niedzielę wieczorem na ulicach JelitkowaMapka doszło do policyjnego pościgu. Jak wynika z relacji naszych czytelników, za autem na minuty w pościg ruszył radiowóz. W trakcie pościgu pojazd został zepchnięty z drogi i zatrzymał się na ulicznej latarni. Policja zatrzymała do sprawy nietrzeźwą kobietę.O wypadku radiowozu jako pierwsi poinformowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za przesłany film i informacje.

17:47 6 LISTOPADA 22 (aktualizacjaakt. 20:06)

Radiowóz na latarni w Jelitkowie (74 opinie)

Chwilę wcześniej dwa radiowozy goniły traficara na wysokości Ergo Hestii, wyglądało na pościg. No i chyba traficar zwiał, a radiowóz zatrzymał się na latarni :D
Chwilę wcześniej dwa radiowozy goniły traficara na wysokości Ergo Hestii, wyglądało na pościg. No i chyba traficar zwiał, a radiowóz zatrzymał się na latarni :D


Jak wynika z relacji naszych czytelników, wypadek radiowozu to efekt policyjnego pościgu za autem na minuty.

- Dwa radiowozy goniły traficara na wysokości Ergo Hestii, wyglądało na pościg. No i chyba traficar zwiał, a radiowóz zatrzymał się na latarni - napisał nasz czytelnik.
  • Skutki policyjnego pościgu w Jelitkowie.
  • Skutki policyjnego pościgu w Jelitkowie.
O tym, że radiowóz uderzył w latarnię w wyniku zderzenia z innym pojazdem mówi też nasza czytelniczka, która była na miejscu chwilę po zdarzeniu.

- Słyszałam jak policjanci pytali w restauracji obok, czy mają monitoring obejmujący miejsce kolizji. W samochodzie, który zderzył się z radiowozem nie widziałam kierowcy. W aucie wystrzeliły poduszki powietrzne - mówi nasza czytelniczka.


Relacja naszych czytelników jest spójna z ustaleniami sopockiej policji, bo to funkcjonariusze z Sopotu uczestniczyli w pościgu. Jedyna różnica jest taka, że w pościgu brał jeden, a nie dwa radiowozy (drugi przyjechał na miejsce już po zdarzeniu).

- Około godziny 18 w Sopocie przy ul. Chopina policjanci próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego autem na minuty. Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, kierowca nie zareagował i zaczął uciekać - relacjonuje mł. asp. Paula Klask z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. - Na skrzyżowaniu ul. Bursztynowej i Jelitkowskiej w Gdańsku kierowca auta na minuty zepchnął radiowóz z jezdni, który uderzył w słup. Inny patrol zauważył uszkodzony pojazd na minuty przy ul. Wejhera.
Jak dodaje, do sprawy zatrzymano nietrzeźwą kobietę, która najprawdopodobniej kierowała pojazdem na minuty.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (165)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane