Fakty i opinie

Pościg za złodziejem auta ulicami Gdańska

Po pościgu ulicami miasta złodziej samochodu został zatrzymany na wysokości Biskupiej Górki.

Podszedł do stojącego na światłach samochodu, jego kierowcy zagroził nożem i kazał mu wysiąść, po czym wsiadł do samochodu i uciekł. Po pościgu ulicami Gdańska został zatrzymany w okolicy ul. Biskupiej.We wtorek ok. godz. 9, do stojącego na światłach na ul. Zaroślak zobacz na mapie Gdańska kierowcy seata podszedł mężczyzna. Potem wszystko potoczyło się jak w gangsterskim filmie.

Do zatrzymania doszło na Węźle Carla Groddecka niedaleko ul. Biskupiej.
Do zatrzymania doszło na Węźle Carla Groddecka niedaleko ul. Biskupiej. fot. czytelnik/Trojmiasto.pl
- Napastnik zagroził użyciem noża, kazał wysiąść z samochodu, po czym nim odjechał - relacjonuje Aleksandra Siewert z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. - Poszkodowany zgłosił tę informację na numer 112. Natychmiast została ona podana do wszystkich patroli. Uruchomiliśmy też blokady na terenie miasta.
Policja dostała informację, że skradziony samochód widziano na ul. Elbląskiej i tam rozpoczął się pościg za złodziejem ulicami Gdańska. Ostatecznie zatrzymano go ok. 10.20 na ul. Biskupiej.

- Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Armii Krajowej sześć nieoznakowanych radiowozów zajechało drogę seatowi - opowiada pan Arek, świadek zatrzymania złodzieja. - Wyciągnęli kierowcę, skuli go kajdankami i rzucili na ziemię. Akcja była błyskawiczna. Po chwili pięć radiowozów odjechało, został tylko jeden i skradziony seat.

Opinie (255) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.