Fakty i opinie

stat

Pościg za złodziejem auta na Siedlcach

O porzuconym po pościgu aucie poinformowali nasi czytelnicy.
O porzuconym po pościgu aucie poinformowali nasi czytelnicy. fot. czytelnik Trojmiasto.pl

Poszukiwany za kradzież auta 23-latek jadąc ul. Kartuską zobacz na mapie Gdańska wraz z innymi pasażerami nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Postawiono mu już zarzut kradzieży, dziś ma zostać doprowadzony do prokuratury, a policja wnioskuje o jego dozór.O porzuconym na środku ulicy aucie poinformował w Raporcie z Trójmiasta nasz czytelnik.


Znasz osobiście kogoś, komu skradziono samochód?

tak

78%

nie

22%
Jak się okazało, chwilę wcześniej zakończył się tam policyjny pościg. Kierowca nissana nie zatrzymał się do policyjnej kontroli na ul. Kartuskiej i na widok funkcjonariuszy przyspieszył i podjął próbę ucieczki. Zatrzymał auto na ul. Ciasnej zobacz na mapie Gdańska i wraz z pasażerami zaczął uciekać w kierunku pobliskich zabudowań.

- Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali pasażerów tego samochodu, kobietę oraz 23-letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu tożsamości osób okazało się, że 23-latek jest poszukiwany przez kryminalnych w związku z kradzieżą auta. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji, kobieta została przesłuchana w charakterze świadka - mówi Karina Kamińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. - Policjanci znają również tożsamość kierowcy nissana, którego zatrzymanie jest kwestią czasu.
23-latek po krótkim pościgu został zatrzymany. Odpowie za kradzież auta, której dokonał kilka dni wcześniej.
23-latek po krótkim pościgu został zatrzymany. Odpowie za kradzież auta, której dokonał kilka dni wcześniej. fot. czytelnik Trojmiasto.pl
23-latek odpowie za kradzież auta, której dokonał kilka dni wcześniej. W niedzielę na komendę zgłosił się mieszkaniec Gdańska, który złożył zawiadomienie o kradzieży samochodu z osiedlowego parkingu.

Okazało się, że skradzione auto zostało porzucone nieopodal ogródków działkowych. Policjanci zabezpieczyli samochód, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Kryminalni tego samego dnia wytypowali osobę odpowiedzialną za to przestępstwo - to właśnie tego mężczyznę zatrzymano.

Opinie (92) 15 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.