Fakty i opinie

stat

Pościg za złodziejem auta na Siedlcach

O porzuconym po pościgu aucie poinformowali nasi czytelnicy.
O porzuconym po pościgu aucie poinformowali nasi czytelnicy. fot. czytelnik Trojmiasto.pl

Poszukiwany za kradzież auta 23-latek jadąc ul. Kartuską zobacz na mapie Gdańska wraz z innymi pasażerami nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Postawiono mu już zarzut kradzieży, dziś ma zostać doprowadzony do prokuratury, a policja wnioskuje o jego dozór.O porzuconym na środku ulicy aucie poinformował w Raporcie z Trójmiasta nasz czytelnik.


zakończona Łącznie głosów: 1978
Jak się okazało, chwilę wcześniej zakończył się tam policyjny pościg. Kierowca nissana nie zatrzymał się do policyjnej kontroli na ul. Kartuskiej i na widok funkcjonariuszy przyspieszył i podjął próbę ucieczki. Zatrzymał auto na ul. Ciasnej zobacz na mapie Gdańska i wraz z pasażerami zaczął uciekać w kierunku pobliskich zabudowań.

- Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali pasażerów tego samochodu, kobietę oraz 23-letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu tożsamości osób okazało się, że 23-latek jest poszukiwany przez kryminalnych w związku z kradzieżą auta. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji, kobieta została przesłuchana w charakterze świadka - mówi Karina Kamińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. - Policjanci znają również tożsamość kierowcy nissana, którego zatrzymanie jest kwestią czasu.
23-latek po krótkim pościgu został zatrzymany. Odpowie za kradzież auta, której dokonał kilka dni wcześniej.
23-latek po krótkim pościgu został zatrzymany. Odpowie za kradzież auta, której dokonał kilka dni wcześniej. fot. czytelnik Trojmiasto.pl
23-latek odpowie za kradzież auta, której dokonał kilka dni wcześniej. W niedzielę na komendę zgłosił się mieszkaniec Gdańska, który złożył zawiadomienie o kradzieży samochodu z osiedlowego parkingu.

Okazało się, że skradzione auto zostało porzucone nieopodal ogródków działkowych. Policjanci zabezpieczyli samochód, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Kryminalni tego samego dnia wytypowali osobę odpowiedzialną za to przestępstwo - to właśnie tego mężczyznę zatrzymano.

Opinie (92) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.