• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Poszedł na spacer torami PKM. Na końcu mocno się zdziwił

MKo
24 maja 2023, godz. 17:30 
Opinie (158)
Mężczyzna wybrał się na spacer po torach PKM. Po drodze zignorował prośby i ostrzeżenia operatora monitoringu, który dojrzał go na jednej z 400 kamer zainstalowanych wzdłuż linii kolejowej. Mężczyzna wybrał się na spacer po torach PKM. Po drodze zignorował prośby i ostrzeżenia operatora monitoringu, który dojrzał go na jednej z 400 kamer zainstalowanych wzdłuż linii kolejowej.

Wyjątkowym brakiem wyobraźni wykazał się pewien mężczyzna, który wybrał się na spacer... torami Pomorskiej Kolei MetropolitalnejMapka. Po tym jak zignorował ostrzeżenia i prośby operatorów monitoringu apelujących przez megafon, by zszedł z kolejowego szlaku, na kolejnym przystanku czekała na niego niemiła niespodzianka.Zdarza ci się przekraczać tory w niedozwolonym miejscu?

Pomorska Kolei Metropolitalna tą historią podzieliła się ku przestrodze.

- Nasz monitoring zauważył na Jasieniu mężczyznę, który zamiast skorzystać z pociągu lub chociażby biegnącej równolegle do linii kolejowej drogi technologicznej, postanowił iść w kierunku Kiełpinka... torami! - czytamy w mediach społecznościowych.
Na dołączonych do opisu zdjęciach z kamer monitoringu rzeczywiście widać mężczyznę, który w trasę między Jasieniem a Kiełpinkiem wybrał się po torowisku.

Z jednej strony miał szczęście, że nic mu się nie stało.

Z drugiej - pecha, bo na peronie czekał na niego wezwany na miejsce patrol policji.

Nieodpowiedzialna przechadzka zakończyła się interwencją wezwanej na miejsce policji i zatrzymaniem spacerowicza. Nieodpowiedzialna przechadzka zakończyła się interwencją wezwanej na miejsce policji i zatrzymaniem spacerowicza.
- Przypominamy, że wzdłuż całej linii PKM, a więc od Gdańska Wrzeszcza do Rębiechowa mamy prawie 400 kamer. Do wcześniejszych 300 kamer w rejonie przystanków doszło obecnie bowiem prawie 100 zamontowanych pomiędzy nimi, wzdłuż torów. Zapewniają one bezpieczeństwo całej naszej linii kolejowej i dziewięciu przystanków PKM - przypomina zarządca linii.
Na koniec warto dodać, że bilet kolejowy na tej trasie to koszt zaledwie 4,80 zł.

MKo

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (158)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane