Fakty i opinie

Nagroda za pomoc w ujęciu mężczyznny, który napadł na dziewczynkę

Stróże prawa publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z napadem na 11-letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło w środę na terenie powiatu gdańskiego, ale nie można wykluczyć, że poszukiwany przebywa obecnie w Trójmieście. Za pomoc w jego znalezieniu wyznaczono nagrodę - 8 tys. zł.Aktualizacja, godz. 20:15Policja informuje, że wyznaczona została nagroda pieniężna w wysokości 8 tys. zł za pomoc w znalezieniu poszukiwanego mężczyzny, mogącego mieć związek z napadem na nastolatkę.
Czy znasz kogoś, kto był poszukiwany przez policję?

tak, wiedziałe(a)m, że żyje na bakier z prawem 23%
tak i byłe(a)m zaskoczony(a), gdy się o tym dowiedziałe(a)m 9%
nie, nigdy nie było takich osób w moim otoczeniu 68%
zakończona Łącznie głosów: 3185
W środowe popołudnie do naszej redakcji spłynęło mnóstwo informacji o policyjnych blokadach na ulicach Trójmiasta. Czytelnicy informowali, że uzbrojonych policjantów można było zobaczyć m.in. na al. Niepodległości w Sopocie czy na kilku węzłach obwodnicy.

Niestety obława nie przyniosła zamierzonego skutku. W czwartek rano policjanci wyjaśnili, co było jej powodem - próbowali schwytać mężczyznę, który może mieć związek z napadem na dziewczynkę, do którego doszło na terenie powiatu gdańskiego.

Z uwagi na dobro prowadzonych czynności, stróże prawa nie udzielają na tę chwilę więcej informacji na temat zdarzenia.

- Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że doszło do napadu na kilkunastoletnią dziewczynkę. Policjanci zaczęli wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia, przeglądali i zabezpieczali zapisy z kamer monitoringów - informuje st. asp. Karina Kamińska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
Udało się ustalić tożsamość poszukiwanego oraz zabezpieczyć samochód marki opel vectra, którym się poruszał. Do mediów przesłano jego wizerunek oraz rysopis. Policjanci proszą o pilny kontakt z najbliższym komisariatem lub pod numerem alarmowym 112 każdego, kto może mieć wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego.

- Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy, ma 40 lat, krępą budowę ciała, ciemne, krótkie włosy. Z relacji świadków wynika, że miał na sobie spodnie typu moro, zabandażowaną lub włożoną w gips rękę. Zwracamy się do osób, które znają tego mężczyznę lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia albo mają informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego, o kontakt z policjantami. Z naszej strony zapewniamy anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie przez nas sprawdzona - apeluje st. asp. Kamińska.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (518)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »