• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Poszukiwany przyszedł na komisariat z walizką

ws
20 stycznia 2023, godz. 14:00 
Opinie (192)
38-latek przyszedł z walizką w ręku i oświadczył, że jest poszukiwany. 38-latek przyszedł z walizką w ręku i oświadczył, że jest poszukiwany.

Do niecodziennej sytuacji doszło w piątek rano w komisariacie w Śródmieściu Gdańska. Do dyżurnego przyszedł mężczyzna z walizką w ręku i oświadczył, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Okazało się, że 38-latek mówi prawdę, więc został zatrzymany przez funkcjonariuszy.W piątek ok. godz. 11:00 do dyżurnego komisariatu w Śródmieściu przyszedł mężczyzna, który miał w ręku walizkę.

- Oświadczył, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. 38-latek został sprawdzony w policyjnych bazach i okazało się, że mówi prawdę. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Koszalinie i ma do odbycia dwuletnią karę pozbawienia wolności za popełniony wcześniej rozbój - informuje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.
38-latek w rozmowie z policjantami przyznał, że gdy tylko usłyszał, że jest szukany przez funkcjonariuszy, sam postanowił się zgłosić. Mieszkaniec Gdańska trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z dyspozycją sądu zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dwa lata.
ws

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (192)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane