• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Poszukiwany za groźby zgłosił się na policję

rb
31 maja 2023, godz. 18:00 
Opinie (151)
aktualizacja: godz. 09:31 (1 czerwca 2023)

O tym, dlaczego groził przypadkowo napotkanej osobie, ten mężczyzna miał opowiedzieć gdyńskim policjantom, ale nie udało się go zatrzymać. Kilka godzin po tym, jak opublikowaliśmy jego wizerunek, zgłosił się na policję i złożył wyjaśnienia.
Aktualizacja, 1 czerwca, godz. 9:30Poszukiwany mężczyzna głosił się dziś rano na policję. W związku z tym, usuwamy jego wizerunek.Jak reagujesz na zaczepki w miejscu publicznym?

Za słowa trzeba brać odpowiedzialność - przekona się o tym mężczyzna, którego policjanci poszukują w sprawie gróźb karalnych.

Jak poinformował mł. asp. Marek Kobiałko z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, poszukiwany miał kierować groźby karalne do obcego, spotkanego w mieście mężczyzny.

Dlaczego doszło do incydentu? Tego będą chcieli dowiedzieć się policjanci. Ale najpierw trzeba znaleźć agresora.

- Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy - mówi mł. asp. Kobiałko.

Jak wygląda poszukiwany? Policja opisujeZ monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, jest szczupły, posiada liczne tatuaże na rękach oraz szyi, ma ciemne włosy, ubrany był w brązowe spodnie, czarne sportowe buty oraz w czarną kamizelkę.

Gdzie jest najbliższy komisariat policji?- Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Śródmieście pod numerem telefonu: 477 421 187 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112 - podsumowuje policjant.
rb

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (151)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane