• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Dwa potrącenia: dziecko na pasach i mężczyzna, który zginął na miejscu przez śmieciarkę

Ewelina Oleksy
17 czerwca 2022, godz. 13:00  Raport z Trójmiasta
Opinie (394)
Potrącenie dziecka na ul. Guderskiego w Gdańsku. Siedmiolatka trafiła do szpitala. Potrącenie dziecka na ul. Guderskiego w Gdańsku. Siedmiolatka trafiła do szpitala.

Starszy mężczyzna zginął na miejscu potrącony przez śmieciarkę w piątek rano, 17 czerwca. Kilka godzin później doszło do potrącenia dziecka na przejściu dla pieszych.

 
Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie z Trójmiasta.
Widzisz coś ciekawego? Kliknij i RAPortuj!


Do dwóch groźnych wypadków doszło w piątek, 17 czerwca, w Gdańsku. O obu poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Za zgłoszenia dziękujemy.

Śmiertelne potrącenie przez śmieciarkęO godz. 9:39 przy ul. Bajana 3Mapka na Zaspie śmieciarka potrąciła śmiertelnie 88-letniego mężczyznę.

11:48 17 CZE
Skopiowano

Śmieciarka potrąciła śmiertelnie mężczyznę

Śmiertelny wypadek przy udziale śmieciarki przy Bajana 3. Starszy mężczyzna zginał na miejscu.
Od redakcji: Jak informują służby, do wypadku doszło o godz. 9:39, na miejscu były trzy zastępy strażaków i policja. Służby wyjaśniają, dlaczego mężczyzna znalazł się pod kołami pojazdu. Nie udało się go uratować.

Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków i policja.

- Śmieciarka była w trakcie prac związanych z wywozem odpadów. Wyjaśniamy, dlaczego mężczyzna znalazł się pod kołami pojazdu. Nie udało się go uratować - mówi Mariusz ChrzanowskiKomendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Potrącenie dziecka na przejściu dla pieszychKilka godzin później, przed godz. 12, doszło do potrącenia dziecka na przejściu dla pieszych przy sklepie Biedronka na ul. GuderskiegoMapka (administracyjnie dzielnica Ujeścisko-Łostowice).

11:57 17 CZE
Skopiowano

Potrącenie dziecka na przejściu dla pieszych

Wypadek na Guderskiego. Wypadek niedaleko biedronki na Guderskiego. Samochód osobowy potrącił dziewczynkę na przejściu dla pieszych. Droga zablokowana.
Od redakcji: Jak informuje policja, 7-letnia dziewczynka, która została potrącona trafiła do szpitala. Była przytomna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło z winy kierowcy, który nie ustąpił pierwszeństwa na przejściu dla pieszych. 49-latek był trzeźwy.


Ranna została siedmiolatka.

- Dziewczynka trafiła do szpitala. Była przytomna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło z winy kierowcy, który nie ustąpił pierwszeństwa na przejściu dla pieszych. 49-latek kierujący samochodem osobowym był trzeźwy - informuje Mariusz Chrzanowski.

Ostatnio dziecko wbiegło pod kołaW środę rano, 15 czerwca, dosłownie centymetry zadecydowały o tym, że na przejściu przy ul. Żwirki i WiguryMapka nie doszło do tragedii, kiedy mały chłopiec wbiegł na pasy tuż przed nadjeżdżający samochód.

Na nagraniu widać kilkuletnie dziecko, które beztrosko wbiega na przejście, a kilka metrów za nim idzie jego mama, zapatrzona w telefon komórkowy.

Miejsca

Opinie wybrane


wszystkie opinie (394)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane