Fakty i opinie

stat

Powrót zimy w Trójmieście. Stłuczki i korki na obwodnicy

Choć kalendarzowo od kilku dni trwa już wiosna, to czwartkowy poranek upłynął pod znakiem opadów śniegu. Według prognoz padać może do drugiej połowy dnia. Opady spowodowały poranne utrudnienia na obwodnicy Trójmiasta.O poranku sporo pracy mieli głównie drogowcy i funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy musieli interweniować przy stłuczkach i kolizjach. Pytani przez nas strażacy przyznali, że więcej pracy mieli o poranku głównie w regionie.

Do najpoważniejszych dwóch doszło na obwodnicy i to niemal w tym samym miejscu - między Szadółkami a Karczemkami. Najpierw na jezdni w kierunku Gdyni na lewym pasie zderzyły się dwa auta. Kolizja spowodowała duże utrudnienia w ruchu, w kulminacyjnym momencie korek w stronę Gdyni zaczynał się już na obwodnicy południowej. Informowaliśmy o tym w Raporcie z Trójmiasta.

O utrudnieniach powiadomiliśmy też kierowców za pośrednictwem aplikacji mobilnej Trojmiasto.pl.Do drugiego zdarzenia w tej okolicy doszło na pasie w kierunku bramek autostrady A1. Do rowu wpadł tam samochód z przyczepą. Nikomu nic się nie stało, utrudnienia w ruchu też były niewielkie, bo auto znajdowało się poza jezdnią.

W mieście stłuczek też nie brakowało. Do jednej z nich doszło m.in. przy Bramie Oliwskiej.

Według prognoz synoptyków lokalne opady i niższa temperatura mają utrzymać się do popołudnia.Opinie (216) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.