• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pożar na Wawelskiej w Gdańsku. Mieszkańcy ratowali samochody z ognia

Szymon Zięba
10 lipca 2024, godz. 06:50  Raport
Opinie (170)

Kierowca jednego z aut "uciekł" spod płomieni.

Wiata śmietnikowa i cztery samochody spłonęły w nocnym pożarze z wtorku na środę, 10.07.2024 r., przy ul. WawelskiejMapka w Gdańsku. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych, ale już teraz wiadomo, że straty spowodowane przez ogień są spore. Mieszkańcy okolicy próbowali ratować swoją własność - jeden z kierowców wręcz "wyjechał" z ognia.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport
Nocny pożar w Gdańsku. Ogniem z wiaty zajęły się auta na parkinguO zdarzeniu jako pierwsi poinformowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za przesłane sygnały.Jak relacjonowali internauci, słup dymu był widoczny z różnych części Gdańska. I choć pożar na pierwszy rzut oka mógłby wydawać się stosunkowo niegroźny - paliła się bowiem "tylko" wiata śmietnikowa, to ogień z konstrukcji przeniósł się na zaparkowane obok samochody.

- Ludzie ratowali swoje auta - napisał nam czytelnik w Raporcie z Trójmiasta.


Pożar na Wawelskiej. Kierowca "wyjechał" z płomieniNa załączonym nagraniu faktycznie widać kierowcę, który wręcz "wyjeżdża" spod płomieni.

Skutki nocnego pożaru przy ul. Wawelskiej. Skutki nocnego pożaru przy ul. Wawelskiej.
Ostatecznie pożar udało się ugasić. Trwa szacowanie strat. Wiadomo, że doszczętnie spaliły się cztery pojazdy. Policja ustali teraz, czy ogień w okolicy zaprószony został celowo, czy był to nieszczęśliwy wypadek.

Ludzie wybiegali z domów, by ratować samochody.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (170)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane