Fakty i opinie

stat

Po pożarze Galeria Morena działa normalnie

Płonące pojazdy na parkingu w centrum handlowym.
Płonące pojazdy na parkingu w centrum handlowym. fot. czytelnik/Trojmiasto.pl

W środę po południu na parkingu pod centrum handlowym na Morenie spłonęły trzy samochody. Na skutek zadymienia trzeba było przeprowadzić ewakuację całego obiektu handlowego. Galeria pracuje już normalnie.Aktualizacja: czwartek, godz. 12:43. Obecnie Galeria Morena funkcjonuje normalnie. Klienci mogą swobodnie korzystać z butików, strefy restauracyjnej, kina oraz klubu fitness. Z użytku tymczasowo wyłączona jest część parkingu na poziomie -1, gdzie doszło do zdarzenia.

W wyniku pożaru uszkodzona została część parkingu na poziomie -1, w tym podłoga, sufit oraz wejście zlokalizowane obok miejsca zdarzenia.

- Część parkingu na poziomie -1 zostanie udostępniona po zakończeniu działań porządkowych i remoncie. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie określić, kiedy dokładnie to nastąpi. Klienci będą informowani o sytuacji na bieżąco - usłyszeliśmy w Biurze Prasowym Carrefour Polska.

Kilka minut po godz. 15 na terenie parkingu znajdującego się pod centrum handlowym na Morenie przy ul. Schuberta zobacz na mapie Gdańska zapaliły się trzy samochody osobowe.

- Na skutek silnego zadymienia trzeba było ewakuować część handlową obiektu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu - mówi dyżurny ze Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.
W akcji gaszenia pożaru brało udział sześć zastępów straży pożarnej.

Obi łan, ale nie zbóż - czytelnik
Zakorkowana ul. Nowolipie do Moreny. To skutek działań służb ratowniczych przy gaszeniu pożaru samochodów w galerii handlowej Morena. Ciężko przejechać od ul. Kartuskiej do ul. Schuberta.

Opinie (166) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.