Fakty i opinie

stat

Pracownik szpitala na Zaspie wypadł z okna

W środę ok. godz. 9 rano z szóstego piętra budynku wypadł pracownik działu administracji szpitala na Zaspie.
W środę ok. godz. 9 rano z szóstego piętra budynku wypadł pracownik działu administracji szpitala na Zaspie. fot. Dominik Staniszewski/Trojmiasto.pl

52-letni pracownik administracyjny wypadł z szóstego piętra szpitala św. Wojciecha na Zaspie zobacz na mapie Gdańska i zginął na miejscu. Okoliczności zdarzenia nie są jeszcze jasne.Do tragedii doszło w środę, ok. godz. 9.15. 52-letni mężczyzna wypadł z okna znajdującego się na szóstym piętrze budynku. Poniósł śmierć na miejscu.

- Jestem wstrząśnięty tym zdarzeniem, to tragedia dla nas wszystkich - mówi Piotr Wróblewski, prezes szpitala na Zaspie. - To był dobry pracownik, który odnosił sukcesy zawodowe. Niedawno dostał awans na kierownika działu administracji i został przewodniczącym szpitalnych związków zawodowych.

Jak doszło do tego zdarzenia? Szczegółów nie znamy: może chodzić zarówno o nieszczęśliwy wypadek, jak i o próbę samobójczą.

Osoba, która poinformowała nas o tym zdarzeniu, twierdzi, że mężczyzna chwilę wcześniej rozmawiał ze swoim bezpośrednim przełożonym.

- Za kilka dni odbędzie się sekcja zwłok. Na razie za wcześnie, by cokolwiek na ten temat mówić - twierdzi Aleksandra Siewert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (278)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.