Fakty i opinie

stat

Próbował wypłacić pieniądze na podrobione dokumenty

Policjanci wciąż ustalają, kim jest zatrzymany oszust.
Policjanci wciąż ustalają, kim jest zatrzymany oszust. fot. KMP w Gdańsku

Wpadł, bo zapamiętała go pracownica banku, która zauważyła, że dwukrotnie próbował wypłacać duże kwoty posługując się dokumentami wystawionymi na różne dane. Policja sprawdza, kim w ogóle jest mężczyzna podający się raz za obywatela Kamerunu, a raz za obywatela Wielkiej Brytanii.Kilka dni temu do jednego z banków zgłosił się mężczyzna, który chciał wypłacić 6 tys. euro. Do wypłaty nie doszło jednak, a po tym, jak system odrzucił dane mężczyzny, ten wyszedł z placówki. Po kilku godzinach wrócił do banku.

Traf chciał, że podszedł do okienka obsługiwanego przez dokładnie tę samą kasjerkę. Kobieta poznała go, a gdy zobaczyła, że tym razem podsuwa jej dokumenty wydane na inne dane niż poprzednio, dyskretnie powiadomiła o sprawie policję, która zatrzymała mężczyznę.

- Po wykonaniu czynności i skompletowaniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut oszustwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Skąd pochodzi zatrzymany? Możliwe, że to 32-letni obywatel Kamerunu, ale posługujący się też dokumentami mogącymi wskazywać, iż jest obywatelem Wielkiej Brytanii. Do Trójmiasta przyjechał najprawdopodobniej z Niemiec. Policjanci wciąż ustalają, kim tak naprawdę jest.

Opinie (80) 19 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.