Fakty i opinie

stat

Przewrócona ciężarówka z kurczakami sparaliżowała obwodnicę

Skutki kolizji z udziałem ciężarówki


W nocy z niedzieli na poniedziałek na obwodnicy w rejonie Matarni zobacz na mapie Gdańska przewróciła się ciężarówka. Pojazd kilka godzin blokował ruch na ekspresówce w kierunku Gdyni.Aktualizacja godz. 9:59. Obwodnica została odblokowana. Ruch odbywa się już wszystkimi pasami w kierunku Gdyni.Tuż przed godz. 2 w poniedziałek na Obwodnicy Trójmiasta - w rejonie Matarni, nitka do Gdyni - przewróciła się ciężarówka.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do awarii tylnej osi w pojeździe ciężarowym. Co ważne, nikomu nic się nie stało. Kierowcy został zatrzymany dowód rejestracyjny, ponadto kierujący dostał mandat za spowodowanie zagrożenia na drodze. Trwa usuwanie towaru z jezdni i z rozbitego pojazdu - mówi Karina Kamińska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Pojazd przewoził kurczaki do sklepów.Co ciekawe, działania straży zakończyły się o godz. 3 w nocy. W kompetencji ratowników nie leży jednak usuwanie towaru z rozbitego pojazdu. Opróżnianie ciężarówki oraz jej stawianie na koła obecnie odbywa się na koszt właściciela pojazdu. To z tego powodu usuwanie skutków przedłużyło się na godziny porannego szczytu, co zresztą nadal wywołuje paraliż.

Sytuacja na obwodnicy ok. godz. 9:20.
Sytuacja na obwodnicy ok. godz. 9:20.
Do dyspozycji kierowców jest tylko łącznica zjazdowa do ul. Słowackiego. Korek o poranku sięgał maksymalnie Kowal.


Opinie (223) 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.