Fakty i opinie

stat

Przy skwerze Kościuszki odpoczniesz na hamaku

Najnowszy artukuł na ten temat

Weź udział w warsztatach na temat gdańskiego Budżetu Obywatelskiego

Hamaki zostaną zamontowane na początku wakacji.
Hamaki zostaną zamontowane na początku wakacji. mat. prasowe

Na początku lipca w parku Rady Europy zobacz na mapie Gdyni stanie pięć ogólnodostępnych hamaków. To projekt, który zdobył uznanie mieszkańców w Budżecie Obywatelskim w 2018 roku.zakończona Łącznie głosów: 1648
Hamaki staną na działce położonej między parkowymi alejkami, bezpośrednio obok alei Jana Pawła II i skweru Kościuszki. Będą miały siedziska z szerokiej poliestrowej taśmy. Zostaną zawieszone na metalowej konstrukcji.

Pod hamakami znajdzie się nawierzchnia z gumowych mat w zielonym kolorze, a obok staną tablice informacyjne.

Inwestorem jest gdyński Zarząd Dróg i Zieleni. W przetargu chętna na realizację hamaków okazała się tylko jedna firma - FB Jelcz z Chwaszczyna. Oferta opiewająca na 125,5 tys. zł została przyjęta.

Lista projektów w Budżecie Obywatelskim 2019- To idealny przykład na to, jak kreatywność gdynian dzięki Budżetowi Obywatelskiemu może wnieść dużo dobrego do przestrzeni publicznej. Forma jest na tyle nieszablonowa i nowoczesna, że na pewno będzie cieszyć się sporą popularnością - mówi Michał Guć, wiceprezydent Gdyni.
Przypomnijmy, że w poniedziałek rusza głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Będzie można głosować na 260 pozycji dzielnicowych i 15 projektów miejskich.

Budżet Obywatelski 2019 w Gdyni

Opinie (206) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.