Fakty i opinie

stat

Przy policjantach rzucił się z pięściami na konkubinę z małym dzieckiem

Zatrzymany 31-latek posiada obywatelstwo francuskie, jednak od ponad trzech lat mieszka w Sopocie.
Zatrzymany 31-latek posiada obywatelstwo francuskie, jednak od ponad trzech lat mieszka w Sopocie. fot. KMP w Sopocie

Przy policjantach rzucił się na swoją partnerkę trzymającą na rękach roczne dziecko i zaczął ją bić po twarzy. Został obezwładniony i zatrzymany. Miał przy sobie 220 gramów narkotyków. Sąd już aresztował tymczasowo na dwa miesiące 31-letniego obywatela Francji mieszkającego w Sopocie.Słyszysz odgłosy awantury domowej, co robisz?

dzwonię po policję

56%

próbuję samodzielnie zainterweniować

18%

nic, to nie moja sprawa

26%
  • zakończona

  • łącznie głosów: 1385
Zgłoszenie o awanturze w mieszkaniu w Sopocie policjanci otrzymali w piątek wieczorem. Od razu na miejsce wysłano patrol. Jak tylko policjanci weszli do budynku i znaleźli się na klatce schodowej, usłyszeli głośne wołanie o pomoc.

Kiedy dostali się do tego mieszkania, zobaczyli młodą kobietę trzymającą na rękach małe, niespełna roczne dziecko oraz jej partnera - obywatela Francji, od kilku lat mieszkającego w Sopocie.

Nie bacząc na fakt, że w mieszkaniu znajdują się policjanci, mężczyzna rzucił się na kobietę i zaczął ją bić pięściami po twarzy. Policjanci natychmiast go obezwładnili.

Podczas przeszukania mężczyzny okazało się, że w kieszeniach trzymał narkotyki - łącznie aż 220 porcji marihuany.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, konkubina mężczyzny nie chciała wnosić przeciwko niemu skargi, niemniej 31-latek został zatrzymany, głównie w związku z faktem posiadania znacznej ilości narkotyków. W poniedziałek sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres dwóch miesięcy.

Policja zwróci się do sądu rodzinnego o zbadanie sytuacji w domu 31-latka, jego partnerki i dziecka.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (143)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.