Fakty i opinie

stat

Przypadkiem odkryli w lesie ciało zaginionego

Ciała być może nie udałoby się odnaleźć, gdyby nie sygnał od naszej czytelniczki w sprawie niezabezpieczonych włazów w lesie.
Ciała być może nie udałoby się odnaleźć, gdyby nie sygnał od naszej czytelniczki w sprawie niezabezpieczonych włazów w lesie. czytelniczka/Raport z Trójmiasta

We wtorek, około godziny 9 rano, w lesie na Witominie zobacz na mapie Gdyni, odnaleziono zwłoki mężczyzny. To najprawdopodobniej 56-latek, którego zaginięcie zgłoszono w maju. Na ciało natrafili pracownicy gdyńskiego Zarządu Dróg i Zieleni.Ciała być może nie udałoby się odnaleźć, gdyby nie sygnał od naszej czytelniczki, która poinformowała o niezabezpieczonych włazach do studzienek, nieopodal wejścia do lasku, od strony ul. Narcyzowej zobacz na mapie Gdyni.

Klaudia - czytelnik
Dzień dobry Nieopodal wejścia do lasku, od ulicy Narcyzowej 14 w Gdyni znajdują się odkryte włazy/wejścia do urządzeń cieplowniczych? stanowiące ryzyko utraty zdrowia i zycia. Są wakacje, przechodzą tamtędy spacerowicze, dorośli i dzieci takze z psami. Może dojść do tragedii. W załączniku zdjęcia. Proszę o interwencję. Z poważaniem Klaudia

Po sygnale od czytelniczki, poprosiliśmy gdyńskich urzędników o interwencję w tej sprawie. Jak ustaliliśmy, właśnie podczas zabezpieczania studzienek, w lasku w okolicy ul. Małokackiej zobacz na mapie Gdyni, natknęli się na zwłoki. Nie w tunelach, do których prowadzą włazy, lecz w okolicy.

- Na miejscu pracowali prokurator, policjanci, biegły oraz technik kryminalistyki. Po wstępnych oględzinach zwłok wykluczono udział osób trzecich - mówi kom. Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Gdynia Orłowo: na plaży znaleziono ciało mężczyznyZe wstępnych ustaleń policji wynika, że to 56-letni mieszkaniec Gdyni, którego zaginięcie zgłoszono w maju. Niewykluczone, że zwłoki w lesie znajdować się mogły od dłuższego czasu. Ciało mężczyzny przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej, do badań sekcyjnych.

Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gdyni.

Opinie (92) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.