• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Przyszli na urodziny, wyszli w kajdankach

Patsz
13 listopada 2023, godz. 11:10 
Opinie (99)
Mężczyźni z imprezy urodzinowej trafili do aresztu. Mężczyźni z imprezy urodzinowej trafili do aresztu.

Dwaj mężczyźni, którzy przyszli na urodziny do znajomej, prosto z imprezy trafili do więzienia. Policjanci zatrzymali ich, gdy wyszli zapalić papierosa. Nie bez powodu - obydwaj byli poszukiwani.Czy kiedyś policja niespodziewanie dla ciebie zatrzymała znane ci osobiście osoby?

Wszystko zaczęło się do tego, że policjanci z komisariatu na Śródmieściu ustalili, że na imprezie urodzinowej w mieszkaniu na Olszynce może przebywać poszukiwany. W sobotę po południu pojechali w ustalone miejsce i przed blokiem zauważali dwóch mężczyzn, którzy palili papierosy.

Wśród nich był 28-latek poszukiwany dwoma zarządzeniami sądu w związku z wyrokami za złamanie sądowego zakazu i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.Mężczyźni z imprezy urodzinowej trafili do aresztu. Mężczyźni z imprezy urodzinowej trafili do aresztu.
- Wylegitymowali gdańszczanina oraz drugiego mężczyznę. Podczas sprawdzania danych 48-latka z Gdańska, okazało się, że on również jest poszukiwany. Według zarządzenia sądu mężczyzna miał trafić do więzienia za popełnione przestępstwo znęcania się nad rodziną. 28-latek i 48-latek zostali zatrzymani - informuje Magdalena Ciska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Zgodnie z dyspozycją sądu 28-latek i 48-latek trafili do zakładów karnych. Pierwszy z nich spędzi w nim ponad rok, natomiast starszy z mężczyzn trafił za kratki na najbliższe 9 miesięcy.

Quiz Kryminalna historia Trójmiasta Średni wynik 54%

Kryminalna historia Trójmiasta

Rozpocznij quiz
Patsz

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (99)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane