Fakty i opinie

stat

Remont skrzyżowania przy Klifie zakorkuje al. Zwycięstwa

Najnowszy artukuł na ten temat

Końcówka utrudnień na al. Zwycięstwa w Gdyni

Skrzyżowanie zyska m.in. dodatkowe pasy do skrętów w obu kierunkach.
Skrzyżowanie zyska m.in. dodatkowe pasy do skrętów w obu kierunkach. fot. Łukasz Unterschuetz/Trojmiasto.pl

Remont skrzyżowania ul. Przebendowskich i al. Zwycięstwa zobacz na mapie Gdyni w Orłowie wkroczył w decydującą fazę, co oznacza spore korki na al. Zwycięstwa nawet do maja.Czy na głównych drogach Trójmiasta brakuje dodatkowych pasów do skrętów?

nie, są tam gdzie powinny być 4%
gdzieniegdzie, ale generalnie nie jest źle 29%
w większości miejsc niestety tak 28%
tak, jest ich zdecydowanie za mało 39%
zakończona Łącznie głosów: 835
Remont wykonywany przez firmę MTM trwa już od kilkunastu tygodni, ale dopiero teraz przeniósł się na skrzyżowanie z główną arterią komunikacyjną Trójmiasta. Ruch na al. Zwycięstwa będzie odbywał się w obu kierunkach lewymi pasami jezdni, prawe będą zajęte przez robotników. Zamknięte zostaną wloty w ul. Przebendowskich zobacz na mapie Gdyni zarówno w stronę morza, jak i w stronę ul. Świerkowej. Zamknięta będzie również pętla trolejbusowa. Taka sytuacja potrwa do 4 maja, chyba że remont uda się zakończyć wcześniej.

Prace warte 1,47 mln zł w całości finansuje pobliskie centrum handlowe Klif. Ich efektem będzie m.in. nowa kanalizacja deszczowa, zbierająca wodę z ul. Przebendowskich oraz ze skrzyżowania z al. Zwycięstwa, nowa nawierzchnia oraz chodnik na ul. Przebendowskich, droga rowerowa wzdłuż al. Zwycięstwa (przy poczcie zobacz na mapie Gdyni).

Przede wszystkim skrzyżowanie wzbogaci się jednak o dodatkowe pasy do skrętów w obu kierunkach: do CH Klif oraz do ul. Przebendowskich, czyli w kierunku morza.

Objazdy na czas remontu:

Objazd do ulicy Przebendowskich na odcinek w stronę morza będzie odbywał się od ul. Świętopełka zobacz na mapie Gdyni. Od strony centrum będzie umożliwiona zawrotka przy ul. Spółdzielczej zobacz na mapie Gdyni. Również przy ul. Spółdzielczej będą zawracały trolejbusy. Dojazd do ul. Przebendowskich na odcinek w stronę ul. Świerkowej będzie odbywał się ulicami Orłowską zobacz na mapie GdyniŚwierkową zobacz na mapie Gdyni.

Opinie (156) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.