• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Rowerzysta potrącił przy szkole 7-latka i uciekł

Szymon Zięba
26 września 2023, godz. 11:00  Raport
Opinie (332)
Do wypadku z udziałem rowerzysty i dziecka doszło przy szkole na Słowackiego. 7-letni chłopiec został zabrany do szpitala. Do wypadku z udziałem rowerzysty i dziecka doszło przy szkole na Słowackiego. 7-letni chłopiec został zabrany do szpitala.

Trwają poszukiwania rowerzysty, który w poniedziałek, 25.09.2023 r., potrącił 7-letniego chłopca, który szedł chodnikiem. Dziecko zostało zabrane do szpitala. Wydarzenia rozegrały się na ul. SłowackiegoMapka, nieopodal Szkoły Podstawowej im. św. Jana De La Salle.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Uciekł(a)byś z miejsca wypadku, wiedząc, że nikt cię nie zauważył?

O incydencie drogowym poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Uwagę internautów zwrócili policyjni technicy, pracujący nieopodal placówki przy ul. Słowackiego. Okazało się, że w tym miejscu doszło do wypadku drogowego, w którym brał udział mały chłopiec i rowerzysta.

- Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy pracowali na miejscu wypadku, ustalili, że nieznany mężczyzna kierujący rowerem, jadąc po chodniku ul. Słowackiego w kierunku al. Żołnierzy Wyklętych, potracił poruszającego się po chodniku w przeciwnym kierunku 7-letniego pieszego, który był pod opieką ojca. Bezpośrednio po zdarzeniu rowerzysta odjechał. Na skutek wypadku pieszy doznał obrażeń i  został przewieziony do szpitala - mówi podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.


Policjanci na miejscu zdarzenia sporządzili dokumentację fotograficzną, sprawdzili teren pod kątem obecności kamer monitoringu, wykonali oględziny miejsca zdarzenia, szkic sytuacyjny oraz ustalili świadków tego zdarzenia.- Trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia oraz ustalenia tożsamości kierującego rowerem - podsumowuje gdańska policjantka.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (332)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane