• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Sąd wypuścił z aresztu głównych oskarżonych o sutenerstwo w Gdyni

Piotr Weltrowski
22 lipca 2015 (artykuł sprzed 8 lat) 
 • Szefowie gangu mieli zarządzać "swoimi dziewczynami" jak sektą, o bezwzględnym oddaniu miały świadczyć tatuaże kobiet.
 • Szefowie gangu mieli zarządzać "swoimi dziewczynami" jak sektą, o bezwzględnym oddaniu miały świadczyć tatuaże kobiet.
 • Szefowie gangu mieli zarządzać "swoimi dziewczynami" jak sektą, o bezwzględnym oddaniu miały świadczyć tatuaże kobiet.
 • Szefowie gangu mieli zarządzać "swoimi dziewczynami" jak sektą, o bezwzględnym oddaniu miały świadczyć tatuaże kobiet.
 • Na pierwszej rozprawie sąd wyłączył jawność procesu.

Trzej bracia B. - Aleksander, Leszek i Paweł - domniemani przywódcy tzw. gangu "Braciaków", których prokuratura oskarża o kierowanie grupą przestępczą i zmonopolizowanie rynku prostytucji w Gdyni, są już na wolności. Sąd wyznaczył dla każdego poręczenie w wysokości 60 tys. zł. Pieniądze wpłacili w ciągu kilku godzin.Sądzisz, że w wypadku tego typu przestępstw sąd powinien zwalniać oskarżonych z aresztu?

Według prokuratury bracia B. zajmowali się sutenerstwem przez cztery lata. W tym czasie mieli zarobić nawet 6 mln zł. Zdaniem osób, które prowadziły śledztwo, "Braciaki" - bo tak nazywano B. - nie tylko zmuszali kobiety do prostytucji, nie tylko wykorzystywali je seksualnie, ale też uzależniali je od siebie. Chcieli być postrzegani przez resztę członków gangu wręcz jako przywódcy sekty. Część "pracujących" u nich kobiet miała zresztą tatuaże świadczące o całkowitym podporządkowaniu "organizacji" (np. "Niewolnica Pana Leszka" lub "Własność Olka").

Czytaj więcej o działalności gangu

Aresztowano ich we wrześniu 2013 roku, od tego czasu przebywali w areszcie. Do teraz. Sąd zdecydował się nie przedłużać ich tymczasowego aresztowania, a poręczenie majątkowe dla każdego z braci ustalił w wysokości 60 tys. zł. Pieniądze te, jak się dowiedzieliśmy, zostały wpłacone dosłownie kilka godzin po ogłoszeniu przez sąd decyzji i jeszcze tego samego dnia oskarżeni wyszli z aresztu.

- Prokuratura wnioskowała o przedłużenie aresztu, sąd jednak nie przychylił się do tego wniosku. Decyzja sądu jest już prawomocna - mówi Mariusz Marciniak, rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku.
Będą częściej wychodzić z aresztu?

W kuluarach mówi się, że decyzja sądu to w dużej mierze wynik nowelizacji przepisów, która obowiązuje od 1 lipca tego roku.

- Przepisy zostały tak naprawdę zliberalizowane. Sądy otrzymały wytyczne, wedle których areszt tymczasowy nie powinien zamieniać się w karę, ani też trwać dłużej niż to konieczne. Sugeruje się sędziom raczej stosowanie innych środków zapobiegawczych - mówi nam osoba związana z trójmiejskim wymiarem sprawiedliwości.
Każdemu z braci B. grozi do 15 lat więzienia. Wraz z nimi na ławie oskarżonych zasiada 18 innych osób. Obecnie wszystkie odpowiadają z wolnej stopy (razem z braćmi z aresztu wyszedł domniemany "szofer gangu" - w jego wypadku poręczenie wyniosło 25 tys. zł, je także wpłacono niezwłocznie).

Sam proces odbywa się z wyłączoną jawnością. Dowiedzieliśmy się jednak, że wciąż daleko do jego zakończenia - nie skończono nawet przesłuchiwać wszystkich pokrzywdzonych kobiet.

Opinie (269) 5 zablokowanych

 • Oni powinni przez 15 lat pracować jako męskie prostytutki a nie chodzić na wolności. (17)

  • 673 15

  • Ona temu winna, ona temu winna

   podpie**olić go powinna!

   • 36 3

  • gdzie jest urzad skarbowy!!!

   Powinien się znaleźć w tes sytuacji!!!

   • 30 0

  • Tylko kto by ich chciał?

   • 3 0

  • (11)

   Porządek z takimi jak oni zrobi tylko silne państwo, konkretna władza. A nie państwo teoretyczne i władza bylejaka zajadająca się ośmiorniczkami. Ale już w październiku wybory. Możesz to zmienić

   • 25 4

   • PiS musi zdobyć władzę! (10)

    Trzeba zagłosować na PiS. Tak w ramach przypomnienia, co dokonał PiS w ramach bezpieczeństwa gdy był u władzy: powołał Centralne Biuro Antykorupcyjne, wprowadził sady 24-godzinne (zlikwidowane przez rząd Donalda Tuska), powołał Krajową Szkołę Sędziów i Prokuratorów. Po dwóch latach rządów PiS przestępczość kryminalna spadła o 18 proc., dokonał likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych, powołał nowe służby specjalne, rozpoczął restrukturyzacje polskich sil zbrojnych.

    Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/2559/czego-dokonal-rzad-pis-w-niespelna-dwa-lata-14vii2006-5xi2007

    ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :).

    • 17 14

    • Ale przyszła szajka pod nazwą PO i wszystko rozpier...a

     • 8 5

    • już biegnę głosować (4)

     żeby mogli wsadzać do więzienia ludzi, którzy chcą mieć dziecko przez zapłodnienie pozaustrojowe. Przecież to są gorsi kryminaliści niż kolesie trudniący się zmuszaniem do prostytucji..

     • 14 7

     • (3)

      Nc takiego nie ma miejsca. Przeczytaj ustawe invitro i sprawdź o co chodziło Dudzie bo powtarzasz pitoloty z łże mediów

      • 6 7

      • nie muszę czytać ustawy (2)

       wystarczy mi, że słyszę co ci kretyni pitolą o syndromie ocaleńca i inne tego typu farmazony.. sorry, nie życzę sobie żeby imbecyle mnie reprezentowali.

       • 6 1

       • (1)

        Od 8 lat deb.ile Ciebie reprezentują,tego nie widziałeś?

        • 5 3

       • niestety

        to fakt, ale jak mam wybierać między złodziejami a złodziejami-psychopatami..eeeech.

        • 0 3

    • tak... tak. Jaka ta ludzka pamiec krotka, a statystyka to prostytutka. (3)

     To był wyjątkowy rok, takiego nie mieliśmy od 17 lat:
     - pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem, a na komendzie można zamówię taxi lub pizzę.

     Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością, pod wdzięcznym Tytułem "My dotrzymujemy słowa".

     - W ramach "my dotrzymujemy słowa" - "jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem", premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime "Truman Show" potrwało pół roku, w tym czasie w ramach "my dotrzymujemy słowa" w kwestii taniego państwa, powstało najwięcej w historii wolnej Polski
     nowych ministerstw i sekretarzy stanu, z ministerstwem śledzi i morza na czele, mamy najwięcej
     w historii Polski marszałków sejmu i senatu oraz 4 wicepremierów.

     - Dwukrotnie TK zanegował ustawy przegłosowane w odstępie kilku miesięcy, co jest absolutnym rekordem. Mięliśmy w ciągu roku 3 rządy, w ramach tych samych partii 3 rodzaje koalicji na trzech różnych pakietach umów, do tego dwóch premierów, pięciokrotnie był wymieniany minister finansów.

     Jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja jednak zostałem premierem, ponieważ premier, który ma 78% poparcia społecznego był za słaby, wymieniliśmy go na premiera, który ma 33% poparcia, a premier który miał 78% poparcia przegrał wybory na prezydenta Warszawy.

     - Pierwszy raz od 17 lat Polska zobaczyła masówkę, 160 cm kompleksów spędziło słuchaczy radiowęzła z Torunia do stoczni i uroczyście przysięgało nie rozmawiać z Lepperem, po czym polazły i gadało, ale o tym za chwilę.

     - Pierwszy raz od 17 lat w ministerstwie sprawiedliwości w randze Wiceministra zasiadł sędzia stanu wojennego i w randze ministra koordynatora komunistyczny prokurator z lat 70. Takiej kadry nie miał nawet Leszek Miller. Na fali rewolucji moralnej marszałkiem sejmu, a następnie
     premierem wybrano 4 krotnego recydywistę, członka powołanej przez SB grupy politycznej, na co dokumenty widział brat. Premiera recydywistę zdymisjonowano za warcholstwo, co było ewidentnym chamstwem, by następnie w nocy bez kamer tuż po projekcji filmu o JPII wskrzesić i wsadzić na szczyty władzy.

     - Od 17 lat nie mieliśmy w rządzie koalicyjnym klubu, który w ponad 50% składa się z oskarżonych lub skazanych prawomocnymi wyrokami posłów, znajdziemy w IVRP odnowy moralnej, posła pedofila, posłankę skazaną za fałszowanie przepustek więziennych, europosła
     oskarżonego o gwałt, rodzimego posła oskarżonego o gwałt, jego żonę oskarżoną o defraudacje, posłankę, która zasłynęła, jako operatorka scen korupcyjnych, a następnie została skazana przez komisje etyki i ta sama komisja uniewinniła posłów korumpujących posłankę. Znajdziemy posła wyrzuconego z klubu PiS za jazdę po pijaku, jest poseł wywalony z SO za awantury w dyskotece, jest również poseł powołujący się na znajomości z ministrem sprawiedliwości w czasie egzekucji komorniczej, za co został wywalony z SO, cały ten kwiat polskiego parlamentaryzmu tworzy koalicyjne koło narodowo - ludowe.

     - Pierwszy raz od 17 lat minister sprawiedliwości 80% czasu pracy poświecił na konferencje, pierwszy raz minister pokazał społeczeństwu jak się niszczy dokumenty przy okazji sprawy politycznej, gdzie o 6.50 prokuratura wkroczyła do PZU na wniosek posła Kurskiego, członka sztabu wyborczego PIS, który oskarżył Donalda Tuska o fałszerstwa polegające na kupowaniu bilbordów od PZU. Jak się okazało nie było ani jednego świadka potwierdzającego słowa
     Kurskiego, firma obsługująca PZU obsługiwała PIS nie PO, a sędzią w tej sprawie był minister, który był szefem kampanii wyborczej PiS. Sprawę umorzono, poseł Kurski błaga na kolanach o ugodę. To samo ministerstwo sprawiedliwości w ciągu roku zresocjalizowało Rywina, wypuściło
     Jakubowską i Jakubowskiego, łamiąc prawo aresztowało Wąsacza, nie wyjaśniło ANI JEDNEJ
     SŁYNNEJ AFERY łącznie z afera Rywina, którą obecny minister jako członek komisji pono rozwiązał w ułamku sekundy, tylko ówczesne władze blokowały śledztwa.

     - Pierwszy raz od 17 lat rząd, który popierał lustrację zamknął do spółki z klerem usta księdzu Sakowiczowi, prezydent podpisał wadliwą ustawę lustracyjną, a następnie sam znowelizował ją do poziomu ustawy, która obowiązywała wcześniej. Nie złapano ani jednego członka układu, nie
     odebrano emerytury ani jednemu ubekowi, za to opluto wielu opozycjonistów, w tym nieżyjących jak Jacka Kuronia i uczynił to człowiek, który nie spędził ANI JEDNEGO DNIA W KOMUNISTYCZNYM WIEZIENIU, A W CZASIE STANU WOJENNEGO JAKO JEDYNY OPOZYCJONISTA Z KRĘGU WAŁĘSY SIEDZIAŁ U MAMUSI POD PIERZYNĄ. Na
     tym tle pokazuje się najbardziej czytelny podział w IVRP. Komuniści dzielą się na pisowych i pozostałych, z tym, ze pisowi tacy jak Gierek, Jasiński, Kryże, to dobrzy komuniści, pozostali są z układu. Z układu są też wszyscy członkowie opozycji i media, z tym, że w tym wypadku ważny jest kontekst i przydatność "układowa". Znany polityk opozycji najpierw dostał propozycję objęcia rządu IVRP, potem ogłoszono go mordercą demokracji, by znów
     zaproponować mu miejsce w rządzie.

     - Pierwszy raz od 17 lat rząd, który nie zrobił nic w kwestiach gospodarczych, nie wydał najmniejszego dokumentu, choćby najniższej wagi regulującego jakikolwiek obszar gospodarczy, okrzyknął się twórcą 1 punktowej inflacji i PKB na poziomie 5 pkt. Pierwszy
     raz szef kancelarii prezydenta, który wyleciał z niej za prowadzenie spółki z baronem SLD
     Nawratem, która to spółka jest ulubieńcem prokuratora, po kilku miesiącach karencji został szefem doradców premiera.

     - Pierwszy raz od 17 lat ministrem spraw zagranicznym jest kierowniczka magla, która nie odróżnia dwóch najważniejszych dla Polski traktatów regulujących stosunki z sąsiadami.

     - Pierwszy raz od 17 lat 8 ministrów spraw zagranicznych, a więc wszyscy uznali polską politykę zagraniczną za szkodzącą i ośmieszająca kraj.

     - Nigdy dotąd w historii 17 letnich zmagań z demokracja, prezydent nie odwołał spotkania na szczycie tłumacząc się rozwolnieniem wywołanym artykułem w niemieckim brukowcu.

     - Nigdy dotąd polski premier nie żebrał o 4 minuty rozmowy z prezydentem USA by w jej trakcie oddać z wdzięczności 1000 polskich żołnierzy na misję "pokojowe".

     - Nie zdarzyło się od 17 lat, aby polski premier musiał się tłumaczyć w Brukseli, że Polska nie jest krajem antysemickim, w którym króluje homofobia i nigdy podobnych tłumaczeń nie uznano za sukces dyplomatyczny.

     - Nie zdarzyło się w wciągu 17 lat by prezydent wygłosił 2 minutowe orędzie, oznajmiając, że nie rozwiąże parlamentu.

     - Nie było takiego przypadku by ministrem edukacji został szef organizacji, której obecni, przyszli lub byli członkowie palili pochodnie w kształcie swastyk, udawali kopulację z drzewem, oraz między sobą.

     - Nie pamięta Polska takiego przypadku, by członkowie koalicyjnego rządu, podawali rękoma weterynarzy środki wczesnooporonne przeznaczone dla bydła kobietom zgwałconym przez innych członków.

     - Nie miał nigdy miejsca taki przypadek by premier i prezydent z tytułami naukowymi tak kaleczyli język polski, mówiąc "włanczam", "som", "świętobliwość Biskup Rzyma", oraz mlaskali, oblizywali wargi, odbijali w kułak, a pierwsza dama zasuwała do samolotu z
     reklamówką.

     - To był najciekawszy rok od 17 lat, polskie władze w ciągu roku wykreowały i sprzedały taki wizerunek Polski, który świat pamięta z początku XIX wieku.

     - W ciągu tego roku nasze stosunki z Niemcami, UE i Rosja zatoczyły koło i wróciły do czasów Układu warszawskiego i RWPG.

     - W ciągu tego roku wystąpiła największa fala emigracji od czasów stanu wojennego.

     - Z 3 mln mieszkań nie powstało ani jedno w ramach programu rządowego, z setek kilometrów autostrad w przyszłym roku powstanie 6 km odcinek, stadionu narodowego w Warszawie nie będzie, ponieważ wygrał niewłaściwy kandydat.

     Cały ten dorobek nazywa się IVRP, której nie ma na żadnej mapie świata, a powstał ten twór chorej wyobraźni w efekcie rewolucji moralnej, która skalą, siłą i zapachem przypomina szambo spuszczone z Giewontu do Jastarni.

     To był rok bliźniąt na kaczych nogach, dziękujmy Bogu, że go przetrwaliśmy i prośmy, by już nigdy więcej dobry Bóg podobnych dowcipów nam nie robił, niech chociaż pierwsza dama kupi sobie torebkę, a I strateg solidny klej do protez, do gospodarki nie mieszajcie się jak przez
     ostatnie 12 miesięcy, a jakoś to przetrwamy braciszkowie bosy, partyzanci kwatermistrze,
     komisarze spółdzielczy, pionierzy, kołchoźnicy, rewolucjoniści moralni w walonkach.

     • 16 4

     • (1)

      Kilka punktów odpowiada prawdzie, reszta naciągana lub nieprawdziwa.
      Do tego wymienia się skutki a zapomina o przyczynach, bowiem ludzie z Samoibrony i Lpr znaleźlu się w rządzie przez gry Tuska i WSI przed i po wyborach w 2005 r.
      No i najważniejsze - w liczbie afer na rok urzędowania absolutny rekord osiągnęła bieżącą ekipa.

      • 2 4

      • Nie pamietasz chyba rzadow SLD

       Nie mowiac, ze rzad PiS mial 2 lata i srednia na rok byla wieksza....

       • 2 1

     • Bierz pół dawki!!!!!otumaniony baranie

      • 0 0

  • pimpas

   Przydupasie

   • 1 0

  • Kim był z zawodu tatuś?

   Niemożliwe... policjantem?

   • 5 0

 • Do piekła! (4)

  • 231 6

  • Sąd sutener (1)

   Jak inaczej można naxwać skoro wziął pieniądze pochodzące z prostytucji

   • 54 0

   • Raczej nie w Bolandii do tego piekla

    Pieklo to teraz te dziewczyny znowu beda miec.

    • 2 0

  • Lucek dzwonił mają przepełnienie, wstrzymali pobór

   • 15 0

  • Do Dextera

   Oj przydał by się w każdym większym mieście taki wyrywacz chwastów, który eksterminował by to czego sądy nie potrafią załatwić.
   PO i ich nowelizacje przygotowane pod samych siebie, bo wiedzą ze też niedługo trafią do aresztu a nie chcieli by tam za długo siedzieć.

   • 21 1

 • Pieniądze (5)

  Ciekawe z jakiej działalności pochodzą pieniądze wpłacone jako kaucja... To jest dopiero absurd w polskim prawie.

  • 619 8

  • I tak Sąd został alfonsem.

   • 136 0

  • Prawo... (1)

   Prawo jest dla biednych.

   • 51 1

   • takich właśnie ludków

    powinien zamęczyć urząd skarbowy, powinni się zainteresować pochodzeniem pieniędzy. w jaki sposób zarobione i jakie podatki zapłacone.
    a nie przysrywać się do zwykłych szaraczków, co niechcący 'oszukali' US na dwa złote...

    • 50 0

  • Zarobili 1,5 mln zł, a sąd wziął od nich po 60 k zł. To jakaś kpina.

   Ktoś mógłby zadać sobie pytanie: Łapówka czy niedorozwój. Teraz dopiero dadzą popalić tym dziewczynom.

   • 33 0

  • moze zebrali pod kosciolem i sie dozebrali

   • 5 0

 • Z każdym dniem nabieram przekonania, że to państwo naprawdę istnieje tylko teoretycznie. (8)

  • 549 8

  • Wiesz, ktoś już tak powiedział (2)

   ..., że Polska jako Państwo istnieje tylko (...), a potem stracił stołek za coś, w czym absolutnie się nie pomylił. Niestety, mam prawo, które nie nadąża nad rzeczywistością.

   • 22 0

   • sęk w tym, że powiedział prawdę bo nie wiedzał że jest nagrywany (1)

    przed kamerami i innym sprzętem rejestrującym podawana wersja oficjalna sytuacji państwa zawsze była diametralnie inna

    • 33 0

    • A pamietacie kontekst wypowiedzi, czy nawet nie postaraliscie sie przesluchac calosci?

     • 1 4

  • (1)

   To spieprzaj do UK zarabiać grubą kasę a nie tylko siedzisz i narzekasz na forach, Michał.

   • 1 39

   • nie.

    trzeba właśnie spowodować, żeby ci goście tak wspaniale rządzący spieprzyli z tego pięknego kraju

    • 14 2

  • Szczera

   prawda , czekam kiedy to zniknie z mapy Europy a granica Niemcy-Rosja będzie na Wiśle !!!

   • 3 9

  • Nie wiesz kto wybrał tych gości

   do parlamentu? Tj. tych którzy tak twierdzą i którzy własnymi rękami (dosłownie i w przenośni) doprowadzili do takiego stanu

   • 15 0

  • Masz rację, ten twór zwany III RP istnieje tylko w teorii i ujawnia się, gdy trzeba dowalić zwykłemu obywatelowi.

   • 4 1

 • Rozumiemy ze sąd przyjmując kaucję 180 000 sprawdza pochodzenie pieniędzy? (15)

  Dlaczego w PL sądy nie żądają przy wpłacaniu kaucji jak w USA sprawdzenie kto wpłaca i czy pieniądze są z legalnego źródła itd.? US może sprawdzić czy osoby wpłacające są zatrudnione i czy pieniądze na kaucje pochodzą z legalnego źródła, bo to spora suma. W USA bardzo często nie zezwala się wpłacić kaucji jeżeli US nie potwierdzi ich legalności.

  • 487 4

  • (3)

   W USA istnieją legalne firmy, które wpłacają kaucję za oskarżonego i jak ten ucieknie, to uruchamiają swoich tropicieli.

   • 29 0

   • w USA po pierwsze takie osobniki by juz dawno mialy wyroki dodane i za kraty ! (1)

    za takie czyny w USA by dostali 120 lat i aj waj . Mozliwosc apelacji po 88 :) . tam prawo jest jasne i przejrzyste a jak sie jelonek zagubi to go mozna odstrzelic za wejscie na prywatna posesje z colta i tyle. proste jak drut !.

    • 51 5

    • i tam zona sie nie starzeje, woda w kranie slodsza

     owoce smaczniejsze, trawa zielensza.

     "Bo w Ameryka, to my szystko mamy najwieksze".

     • 2 5

   • co doprowadza do patologii w stylu "bail chasers", "dog the bounty hunters" i innych

    • 3 6

  • nie wszystko złoto... (2)

   niestety 2 strona medalu jest taka że spora część osób aresztowanych jest instytucjonalizowana bo nie mogą wpłacić kaucji lub z tego samego powodu
   zgadzają podpisać ugodę przyznając się do winy i tym samym na całe życie mają już "kartotekę"
   dla przykładu, tylko w stanie New Jersey w 2011 blisko 40% osadzonych przebywało w więzieniu tylko dlatego że nie posiadali środków na wpłacenie kaucji

   • 2 9

   • czyli bogatych (pieniędzmi z przestępstw) wypuszczamy a wsadzamy złodzieja batonika (bo się nie wykupi) ?

    • 38 1

   • warto sprawdzic czy sedziowie nie maja tatuazy na nodze :)))))

    czy sprawdzono czy sedziowie nie maja tatuazy na nodze w stylu '' kocham pana wladce '' ? ))))

    • 60 0

  • Mamy kapitalizm i wolność gospodarczą a Ty chcesz żeby ludzie musieli tłumaczyć się skąd mają pieniądze?

   • 1 27

  • Brudne pieniądze to nie te same pieniądze ! (3)

   W tym wypadku pieniądze z przestępstwa do sadu nigdy powinny byc zapracowane przez oskarżonego np w pracy w więzieniu

   • 18 0

   • sąd (2)

    się ucieszy jak bracia znikną

    • 8 0

    • (1)

     i dla tego ich wypuscili... na odstrzal

     • 3 0

     • bo za duzo strzelali z ucha

      • 2 0

  • Bandyckie prawo

   6 baniek zarobili , mają z czego kaucję wpłacić. A nawet jeśli nie, to właśnie wyszli z paki żeby znów zarobić, wiadomo w jaki sposób :)

   • 20 0

  • teraz są już wyprane

   i to w najbardziej legalny sposób...

   • 4 0

  • tozarobilytepanienanihtyhbandytowdlategoihwypuscilimajomkase

   • 0 0

 • Coraz częściej, gdy myśli się, że policja raz na jakiś czas dobrze wykonała swoją robotę, to sąd przejmuje pałeczkę półdebili. (4)

  Dramat.

  • 383 4

  • (2)

   Nie sad tylko prawo polskie, ustawodawca z dniem 1 lipca pozwolił na bezkarność i absurdy. Brawo PO

   • 14 2

   • (1)

    PO działa w interesie przestępców - przecież to od dawna widać jasno. Czy chcesz takiego "państwa"?

    • 10 1

    • w więzieniach przecież siedzi ich najwierniejszy elektorat

     • 7 1

  • toć to synkowie

   pana byłego milicjanta

   • 13 1

 • Jak trafnie w języku potocznym nazwać sąd, który przyjmuje w depozyt brudne pieniądze? (6)

  Bo przecież przestępcze pochodzenie tych pieniędzy to też część tej sprawy.

  Przeważające poparcie w więzieniach dla obecnej partii rządzącej to nie jest raczej przypadek czy jednorazowy trend. To raczej wspólna filozofia życiowa.

  • 256 7

  • Sąd pierze brudne pieniądze?? (1)

   Jak rozumiem,jak wrócą na konto właściciela z depozytu sądowego (jak jakimś cudem bandyci wrócą sami do aresztu), to będą już legalne?

   • 27 0

   • Ile grozi za pranie brudnych pieniedzy?:)

    • 9 1

  • kurkidołek

   • 10 0

  • oho, pierwszy minus! (1)

   Na pewno to oburzony młody demokrata, który nie załapał się do pociągu na podroż z Ewą albo jakiś roztropny i gospodarny biznesmen wypuszczony za kaucją.

   • 19 2

   • PIS-dariuszu to napewno kibol za ktorym stawila sie PIS-decka Beata , ta ktora robi szoly.

    • 2 4

  • s

   to jest na poczet przyszlych kar :)

   • 0 0

 • Cieszę się, że to Państwo umożliwia takie "wałki" :) (1)

  Można się szybko dorobić :)

  • 105 9

  • i por*chać

   • 13 0

 • Skoro sąd wypuścił tych z Wołomina, to Braciaków też. (3)

  • 119 3

  • (2)

   Sąd pod sąd !!!
   Czyli sędzia który wypuścił tych złoczyńców przy następnym ich wykroczeniu będzie współwinny ich czynów ?!?

   • 4 0

   • ale w sumie niezbyt rozumiem sytuacje (1)

    Z prezentowanych zdjec wyglada, ze wiele z tych kobiet bylo calkowicie pod wplywem tych typow. Nie zniewolona sila, a raczej przywiazana jak pies.

    Czy to jest zabronione?

    Gdzie byly rodziny tych dziewczyn?

    • 2 0

    • Pod wpływem środków odurzających tak jak i same pokrzywdzone.

     • 0 0

 • Przy możliwym tak wysokim wyroku nie powinno się wypuszczać z aresztu. (3)

  A tak, ta patologia będzie sobie latać na wolności, organizować (prowadzić) dalej działalność.. Oczywiście nie bezpośrednio, ale wiadomo.. Mają ludzi, którymi będą sterować, żeby zarobek był.

  Sąd - patologia, sutenerzy - patologia, dziwki - patologia.

  • 232 7

  • :)

   Pieniądze już nie patologia tylko tzw. wyższe sfery :)

   • 6 1

  • dziwi mnie tylko, kto korzystal z uslug tych pan, skoro mialy zarobic 6mln zl

   bo tu na forum wyglada, jakby kazdy mijal je bez slowa, biegl do kosciola i odmawial rozaniec.

   • 5 0

  • Nieprawda

   Nic nie będą organizować w Polsce. Zrobią kolejny burdel w innym kraju!

   • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane