Fakty i opinie

stat

Samochód zderzył się z tramwajem

Skutki zderzenia samochodu z tramwajem.


Do groźnego wypadku doszło po godz. 16 na ul. Jana z Kolna zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku. Samochód marki Skoda na wysokości wjazdu do Stoczni Północnej wjechał pod tramwaj. Kierująca została zabrana do szpitala. Były utrudnienia w ruchu tramwajowym.Samochód został zniszczony, a kierująca autem zabrana do szpitala.
Samochód został zniszczony, a kierująca autem zabrana do szpitala. fot. Maciej/czytelnik Trojmiasto.pl
Aktualizacja, godz. 17:10. Ruch tramwajów został przywrócony, ale minie trochę czasu zanim tramwaje zaczną jeździć według rozkładu. Kierująca samochodem została zabrana do szpitala. Nie wiadomo, jak poważnych doznała obrażeń. Świadkowie relacjonują, że przyczyną wypadku była nieuwaga kierującej Skodą.

***

Zgłoszenie do policjantów trafiło o godz. 16:20.

- Samochód zderzył się z tramwajem na wysokości budynku Stoczni Północnej. Występują utrudnienia w ruchu tramwajowym. Na miejscu pracują policjanci, którzy badają przyczyny zdarzenia - informuje Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Świadkowie mówią o niefrasobliwości kierującej.

- Wyglądało na to, że kierująca samochodem skręcając, nie zauważyła tramwaju. Cały bok wgnieciony. Jest w szoku, ale raczej bez szwanku. Ruch tramwajów w obie strony zablokowany - relacjonuje pan Paweł.

Na razie nie wiadomo, ile czasu potrwają utrudnienia w ruchu tramwajów.

Opinie (129) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.