Fakty i opinie

stat

Sea Towers już wyższe nie będą

Sea Towers to obecnie najwyższy kompleks mieszkaniowy w Polsce
Sea Towers to obecnie najwyższy kompleks mieszkaniowy w Polsce fot. mat. inwestora

Po zamontowaniu na dachu masztu, Sea Towers stały się najwyższym budynkiem mieszkalnym w Polsce.Zamontowany na dachu wyższej wieży maszt o długości 16,2 m sprawił, że gdyńskie wieże osiągnęły wysokość 141,6 m, a więc o kilka metrów więcej niż początkowo planowano (138 m).

- Masz został zainstalowany przy pomocy dźwigu budowlanego pracującego przy budowie Sea Towers - informuje Mariusz Andrzejczak z Invest Komfort, inwestora "morskich wież".

Umocowanie masztu wieńczy trzyletnią budowę kompleksu mieszkaniowego, najwyższego w naszym kraju i jednocześnie usytuowanego najbliżej morza. Na przełomie września i października znikną rusztowania z obu wież, dzięki czemu będzie można obejrzeć wszystkie elewacje w całej okazałości.

W grudniu do budynku wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Będą mogli korzystać z usług typowych dla hoteli: sprzątania apartamentów, korzystania z serwisu pralniczego, telefonicznego budzenia przez recepcję, dostaw prasy i świeżego pieczywa, a także innych artykułów pierwszej potrzeby. W budynku będzie można też pozostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych wychowawców. Do dyspozycji mieszkańców będzie centrum SPA oraz basen.

Budowa zostanie zakończona w lutym przyszłego roku.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (218)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.