• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Zwężenie jezdni sparaliżowało obwodnicę. Utrudnienia do piątku

Patryk Szczerba
5 września 2022, godz. 10:45 
Opinie (265)
aktualizacja: godz. 12:35 (6 września 2022)

Korki na obwodnicy

Skąd korki na obwodnicy przy Trasie KaszubskiejMapka? Według zapowiedzi z piątku miał być dostępny jeden pas w stronę Gdańska i dwa w odwrotnym kierunku. Okazało się, że po jednym pasie jedzie się w dwóch kierunkach. - Wykonawca poinformował, że jest za mało miejsca i to jedyne wyjście - mówi Piotr Michalski z GDDKiA. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać do najbliższego piątku do północy.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Aktualizacja 6.09.2022 (wtorek) godz. 12:35GDDKiA poinformowała o kolejnych zmianach w ruchu na obwodnicy. Od wtorkowego wieczora będzie można jeździć dwoma pasami w obydwu kierunkach. W piątek wieczorem na weekend do jednego pasa zostanie zwężona jezdnia w kierunku Chyloni. Dwoma pasami będzie można jeździć w kierunku Gdańska.

Od wieczora bez zwężeń na obwodnicy. Kolejne zmiany w weekend Od wieczora bez zwężeń na obwodnicy. Kolejne zmiany w weekendW naszym raporcie pierwsze informacje o paraliżu obwodnicy zaczęły się pojawiać już przed godz. 7. Dziękujemy za zgłoszenia!

06:59 5 WRZEśNIA (aktualizacjaakt. 12:10)
Skopiowano

PILNE! Obwodnica w stronę Gdyni stoi (140 opinii)

Korek na obwodnicy nie maleje w obie strony. Stoimy od zjazdu z Estakady Kwiatkowskiego. Natomiast w stronę Gdyni Google maps proponuje jakieś dziwne objazdy przez Osowę.
Korek na obwodnicy nie maleje w obie strony. Stoimy od zjazdu z Estakady Kwiatkowskiego. Natomiast w stronę Gdyni Google maps proponuje jakieś dziwne objazdy przez Osowę.


W piątek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała, że jezdnia prowadząca w kierunku Gdańska (Łodzi) zostanie zwężona do jednego pasa ruchu na długości ok. 1 km.

Ruch na jezdni w stronę Gdyni-Chyloni (Szczecina) miał zostać przełożony na jezdnię główną (na wprost) i miał odbywać się dwoma pasami ruchu.

Trasa Kaszubska: trzeba zwęzić obwodnicę. Zmiany od poniedziałku do piątku Trasa Kaszubska: trzeba zwęzić obwodnicę. Zmiany od poniedziałku do piątku

Korki na obwodnicy: zwężenie po dwóch stronachW poniedziałek rano okazało się, że zwężenia są w obydwu kierunkach - zarówno Gdańska, jak i Gdyni, co spowodowało gigantyczne korki na obwodnicy. Zwężenie odbiło się także na ruchu w innych częściach Trójmiasta: na głównych arteriach oraz dzielnicach mających połączenie z drogą ekspresową.

Zatory były już na dojazdach na obwodnicy. Tu zdjęcie z Chwarzna. Zatory były już na dojazdach na obwodnicy. Tu zdjęcie z Chwarzna.
Przedstawiciele GDDKiA tłumaczą, że wykonawca zgłosił taką potrzebę.

- Tłumaczył, że jest za mało miejsca, by układać warstwę bitumiczną, i konieczne jest zajęcie pasa przeciwległego - mówi Piotr Michalski, rzecznik GGDKiA.
Utrudnienia i zwężenie obwodnicy potrwa do piątku do północy 9/10.09.2022.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (265)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane