• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Skakał po aucie i rzucił w nie krzesłem

ms
15 listopada 2023, godz. 13:30 
Opinie (36)
Swój atak na samochód sąsiadki 38-latek z Osowej tłumaczył nadużyciem alkoholu. Swój atak na samochód sąsiadki 38-latek z Osowej tłumaczył nadużyciem alkoholu.

Nadmiar alkoholu był prawdopodobnie jedynym powodem, dla którego 38-latek z Osowej zniszczył zaparkowane na ulicy auto należące do jego sąsiadki. Mężczyzna był już wcześniej karany, więc sąd może być dla niego surowy.Czy zdarzyło ci się coś zniszczyć po pijanemu?

Do niecodziennej sytuacji doszło w ubiegłym tygodniu na ul. KielnieńskiejMapka na Osowej. Bez jasnego powodu, 38-letni mężczyzna demolował zaparkowany na ulicy samochód. Chodził po dachu forda, a następnie rzucił w niego krzesłem. Obecnej na miejscu właścicielce auta groził, że spali jej samochód.

Zniszczył karoserię nadkola oraz tylną szybę auta. Właścicielka oszacowała straty na prawie 5 tys. zł.Kobieta znała sprawcę z widzenia, ponieważ mieszka on na tej samej ulicy.

Mężczyzna ukrywał się przez kilka dni, ale w poniedziałek po południu policjanci go zatrzymali. Spędził noc w policyjnym areszcie.

We wtorek usłyszał zarzuty za zniszczenia mienia i kierowanie gróźb karalnych. Sprawca tłumaczył swoje zachowanie zbyt dużą ilością wypitego alkoholu.

Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Za kierowanie gróźb karalnych grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

38-latek był już wcześniej karany.

ms

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (36)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane