• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Uciekał z dolarowca przez balkon, ale i tak dał się złapać

Szymon Zięba
14 marca 2023, godz. 15:00  Raport
Opinie (67)
  • Młody mężczyzna skakał z niskiego piętra dolarowca na zadaszenie i tak próbował uciec policji.
  • Młody mężczyzna skakał z niskiego piętra dolarowca na zadaszenie i tak próbował uciec policji.

Tak bardzo nie chciał dać się złapać, że skoczył ze znajdującego się na jednej z niższych kondygnacji balkonu "dolarowca"Mapka i po dachu sąsiedniego budynku próbował uciec przed policją. Ostatecznie dwójka nastolatków i jeden 21-letni mężczyzna wpadli w ręce policji. Okazało się, że za 17-latką prowadzono tzw. poszukiwania opiekuńcze, a jej dwa lata starszy znajomy miał przy sobie cudze dokumenty.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Miałe(a)ś w młodości problemy z prawem?

Nietypowe wydarzenia w okolicy tzw. dolarowca, charakterystycznego wieżowca w centrum Wrzeszcza, zauważyli nasi czytelnicy. Dziękujemy za sygnały przesłane nam na Raport z Trójmiasta.

Z relacji internautów wynikało, że na miejscu działali strażacy i policjanci w cywilu. Jak się okazało, funkcjonariusze w sobotę, 11.03.2023 r., wieczorem odebrali zgłoszenie, że w budynku przy al. Grunwaldzkiej "rozlano substancję" oraz "doszło do zadymienia" na jednym z pięter.

Jakaś akcja przy dolarowcu, we Wrzeszczu (12 opinii)

Jakaś akcja przy dolarowcu, we Wrzeszczu straż pożarna i ekipa bez mundurów, ktoś uciekł z mieszkania przez balkon ale został złapany. Fot nie mam :)
Jakaś akcja przy dolarowcu, we Wrzeszczu straż pożarna i ekipa bez mundurów, ktoś uciekł z mieszkania przez balkon ale został złapany. Fot nie mam :)


- Na miejsce pojechali policyjni wywiadowcy. Podczas czynności w tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn oraz 17-letnią kobietę, którzy na ich widok zaczęli uciekać. Trzeci z mężczyzn przeskoczył przez balkon i zeskoczył na element zadaszenia - opowiada podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Policjant referatu wywiadowczego zbiegł na dół i zatrzymał 21-latka, który schodził po elewacji i próbował uciekać.

Masz problem z dzieckiem? Spróbuj pomocy psychologa- Podczas interwencji okazało się, że za 17-latką prowadzone są poszukiwania opiekuńcze, natomiast 19-latek miał przy sobie dowód osobisty, należący do innej osoby. Nieletnia została doprowadzona do placówki i przekazana opiekunom, natomiast 19-latek i 21-latek za zakłócanie porządku publicznego zostali ukarani mandatami. Dodatkowo 19-latek z Gdańska usłyszał zarzut przywłaszczenia cudzego dokumentu - podsumowuje policjantka.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (67)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane