Fakty i opinie

Skrzydła Trójmiasta - coraz bliżej listy zwycięzców

Najnowszy artukuł na ten temat

Uskrzydliliście najlepsze pomysły Trójmiasta

Głosowanie w plebiscycie Skrzydła Trójmiasta trwa do godz. 12 w dniu 16 listopada. Tego samego dnia ujawnimy zwycięzców podczas uroczystej gali, która wieczorem odbędzie się w Operze Bałtyckiej.
Głosowanie w plebiscycie Skrzydła Trójmiasta trwa do godz. 12 w dniu 16 listopada. Tego samego dnia ujawnimy zwycięzców podczas uroczystej gali, która wieczorem odbędzie się w Operze Bałtyckiej. fot. Łukasz Unterschuetz/trojmiasto.pl

Trwa głosowanie w trzeciej edycji plebiscytu Skrzydła Trójmiasta. We wszystkich sześciu kategoriach, oddaliście ponad 40 tys. głosów. W promocję plebiscytu włączyli się sami nominowani, zachęcając w mediach społecznościowych do oddawania na nich głosów i organizując akcje e-mailowe.Głosowanie w plebiscycie Skrzydła Trójmiasta ruszyło w połowie października i potrwa do 16 listopada. W sumie o Wasze głosy walczy 33 nominowanych w sześciu kategoriach:

Metamorfoza Trójmiasta
Aktywność Trójmiasta
Aura Biznesu Trójmiasta
Zielona Fala Trójmiasta
Poruszenie Trójmiasta
Sukces Trójmiasta

Tylko w środę, kiedy uruchomiliśmy mechanizm promocyjny na głównej stronie Portalu Trojmiasto.pl, oddaliście rekordową liczbę 16 536 głosów. Dzięki temu wszystkich głosów jest już ponad 40 tysięcy. Ale głosowanie wciąż trwa! Przypominamy, że mechanizmy na stronie pozwalają każdemu z naszych czytelników głosować tylko jeden raz

Promocja głosowania w naszym Plebiscycie na Facebooku.
Promocja głosowania w naszym Plebiscycie na Facebooku.
W dwóch kategoriach - Aura BiznesuZielona Fala Trójmiasta - pojawili się już wyraźni faworyci. W pozostałych kategoriach rywalizacja jest bardzo zacięta i na ostateczne zwycięstwo wciąż może liczyć kilku nominowanych.

- Obserwujemy głosowanie i wyniki na bieżąco. Bardzo zależy nam na obiektywizmie w głosowaniu, dlatego zastosowaliśmy stworzony specjalnie na tę okazję system zabezpieczeń. Wyłapuje on głosy, które z jakiegoś powodu budzą wątpliwości. Każdą taką sytuację oceniamy indywidualnie, niektóre głosy odrzucamy - mówi Michał Kaczorowski, redaktor naczelny Trojmiasto.pl.

Niemal wszyscy kandydaci zdecydowali się na samodzielną promocję swojej nominacji w Internecie. Najchętniej wykorzystują do tego celu Facebook. Korzystają z niego m.in. organizatorzy wszystkich wydarzeń walczących o głosy w kategorii Aktywność Trójmiasta: gdański MOSiR do promocji Triathlonu, organizatorzy Programu Edukacji Morskiej, Maratonu Sierpniowego na rolkach wokół PGE Areny, Wielkiego przejazdu Rowerowego oraz Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych, oraz turnieju "Do przerwy 0:1".

- Tuż po ujawnieniu naszych nominacji zaobserwowaliśmy, że bardzo dużo głosów płynie na te kandydatury, które szybko zaczęły się same promować. Sytuacja jednak wyraźnie zmieniła się w środę, gdy w głosowaniu wzięła udział liczna grupa czytelników Trojmiasto.pl. Ich głosy rozłożyły się proporcjonalnie - informuje Michał Kaczorowski. - Naszym najważniejszym celem na tym etapie jest zapobiec wszelkim manipulacjom w głosowaniu.

Wraz z rosnącą liczbą głosów nasz plebiscyt zyskuje na wiarygodności i faktycznie zasługuje na miano "niezależnego". O jego wynikach decyduje autentyczne przekonanie tysięcy mieszkańców Trójmiasta, a nie decyzja mniej lub bardziej obiektywnego jury.

Opinie (33) 1 zablokowana

 • Czy ten plebistyt faktycznie zasługuje na miano "niezależnego"?

  Przypomina to mi głosowanie w wyborach. Za Stalina i Bieruta ważne było kto liczy głosy. Dzisiaj nie ma to większego znaczenia skoro wszyscy kandydaci (którzy są przez lewackie sondażowe osobistości wskazani na tych, którzy mają szansę przekroczyć próg wyborczy) są politycznie poprawni, czyli dla salonu swoi.

  Analogicznie głosowanie w plebiscycie Skrzydła Trójmiasta. Daje się nam do wyboru wyłącznie tych nominowanych, którzy zostali wytypowani "decyzją mniej lub bardziej obiektywnego jury". Czyli przez Adamowiczów.

  • 16 19

 • za skrzydłami to się głównie kojarzy OLT express

  • 19 9

 • bardziej brzoza

  • 8 4

 • Masz takie podejście, że

  jedynym pomysłem na to, aby (wg ciebie) było obiektywne głosowanie to musiałbyś je zorganizować sam, osobiście, na kartkach, i samodzielnie policzyć.

  • 11 4

 • Nagroda specjalna za całokształt - AMBER GOLD. Za sponsoring kościoła, gibonów i inne hece.

  • 27 6

 • Ale what's up?

  Nie wiem o co chodzi z tymi "Skrzydłami" ale chciałabym by coś pozytywnego się w 3city działo... na razie nic takiego się nie dzieje... niestety...:-(

  • 7 9

 • a ja zapraszam na wsytepy łyżwiarek i łyżwiarzy figurowych dzisiaj i jutro

  w ramach eliminacji Olimpiady Młodzieżowej wystąpi kilkudziesięciu zawodników. Będzie na co popatrzeć. Wstęp na Halę Oliwię wolny od rana do wieczora ok 20-21
  Warto tylko cieplej się ubrać.

  • 16 1

 • BZDURA

  • 5 5

 • Czy "Do przerwy 0:1" już nie jest nominowane w kategorii Aktywność Trójmiasta?

  Czy "Do przerwy 0:1" już nie jest nominowane w kategorii Aktywność Trójmiasta?

  • 1 2

 • Myślę, że

  Amber Gold miałby szansę, ale upadł tak nagle :)

  • 13 6

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.