Fakty i opinie

"Słodki pies na balkonie" atrakcją turystyczną

Słodki pies na balkonie jako atrakcja turystyczna ma coraz więcej ocen i opinii.
Słodki pies na balkonie jako atrakcja turystyczna ma coraz więcej ocen i opinii. graf. Trojmiasto.pl

Ma swój fanpage na facebooku, gdzie obserwuje go 5 tys. internautów, a także profil - jako atrakcja turystyczna - w wyszukiwarce google. Mowa o uroczym golden retrieverze, który co jakiś czas obserwuje Wrzeszcz z balkonu jednej z kamienic. Jako atrakcję turystyczną oceniono go na 4,9 w pięciostopniowej skali. Wśród opinii, próżno szukać negatywnych.Aktualizacja: 8.09 godz. 12:10 Serwis Google zablokował wyświetlanie psa na balkonie jako atrakcji turystycznej.
Czy zwiedzając miasta kierujesz sie poradami z internetu?

tak, niemal wyłącznie 34%
tak, ale w niektórych kwestiach, np. kulinarnych 39%
raczej stawiam na tradycyjne papierowe przewodniki 7%
najbardziej lubię iść na żywioł i kierować się przypadkiem 20%
zakończona Łącznie głosów: 1562
Wśród atrakcji turystycznych Gdańska znajdziemy m.in. Fontannę NeptunaMapka, Wyspę SpichrzówMapka, Koło WidokoweMapka, Ulicę Długą i Długi targMapka, a także... "Słodkiego pieska na balkonie" z WrzeszczaMapka.

Wprawdzie biszkoptowy golden retriever widnieje w google już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz jego kariera nabrała rozpędu.

- Pies ten jest wprost niesamowity. Napełnia moje ciało ciepłem, czuję się bezpiecznie, kiedy go widzę. Balkon tworzy swego rodzaju fortecę tego psa, który uwięziony jest niczym czarodziej, ale taki dobry. Słodziak. Pozdrawiam
- No 5/5 dałbym więcej, ale się nie da, co tu innego zrobić.
- Czasami piesek siedzi, a czasami nie, ale jak jest na balkonie, to jest nawet fajnie.
- Z niecierpliwością oczekuję wpisania tej atrakcji turystycznej na światową listę UNESCO. Ponadto uważam, iż tablica pamiątkowa jest tylko kwestią czasu i formalności. Serdecznie polecam. Warto zwiedzać takie miejsca.
- Nie zawiodłam się, warto pojechać specjalnie do Gdańska, aby tę atrakcję zobaczyć!
To tylko kilka komentarzy z googlowskiego profilu Słodki pies na balkonie. Łącznie w momencie publikacji tego artykułu było ich ponad 460. Wrzeszczański piesek w Internecie jest już od dłuższego czasu, ale teraz za sprawą internetowego wiralu jego kariera nabrała rozpędu.

Słodki pies także na facebookuFanpage o nazwie "Pjes z balkonu na Rogu Politechnicznej i Bohaterów Getta Warszawskiego" obserwuje ponad 5 tys. osób. Na stronie nie brakuje popularnych memów i zdjęć psa - często wykonywanych przez studentów Politechniki Gdańskiej.

Każdy może dodać "brakujące miejsce" w googleMapy Google umożliwiają każdemu zalogowanemu użytkownikowi dodawanie "brakujących miejsc" i jeśli nikt nie zgłosi nieprawidłowości w danym miejscu, to przez jakiś czas na pewno będzie się ono wyświetlać w google. Idealnym przykładem są warszawskie Schodki nad Wisłą im. Michała "Maty" Matczaka, które jeszcze w ubiegłym roku miały ponad 3 tys. pozytywnych opinii - głównie od fanów popularnego rapera Maty. Dziś po schodkach im. Michała Matczaka nie ma już śladu.

Schodki nad Wisłą im Michała Matczaka również były atrakcją turystyczną Warszawy.
Schodki nad Wisłą im Michała Matczaka również były atrakcją turystyczną Warszawy. archiwum

Opinie wybrane


wszystkie opinie (144)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »