Fakty i opinie

stat

Słoneczna sobota zachęciła do spacerów

Spacerowicze w Orłowie

Świecące coraz mocniej słońce, wysoka temperatura i wolny dzień zachęciły wielu mieszkańców Trójmiasta do spacerów i spędzenia soboty na świeżym powietrzu.Cieszysz się ze słonecznej pogody i wysokiej temperatury?

tak, liczę, że zima już nie wróci 87%
nie, wolał(a)bym, żeby wróciła zima 13%
zakończona Łącznie głosów: 1236
Zapowiedzi synoptyków sprzed weekendu sprawdziły się. W sobotę wyszło oczekiwane przez wielu słońce, a temperatura wzrosła w niektórych miejscach nawet do 15 stopni Celsjusza.

Na półmetku ferii w województwie pomorskim wielu mieszkańców wyszło na zewnątrz, czując pierwsze symptomy wciąż odległej kalendarzowo wiosny.

Oblegany był bulwar w Gdyni, plaże oraz molo w Sopocie i Długi Targ w Gdańsku. Wielu ściągało kurtki, czapki i szaliki. Byli też tacy, którzy biegali w koszulkach z krótkim rękawkiem lub opalali się, łapiąc promienie coraz mocniej świecącego słońca.Pogoda w Gdańsku, Gdyni i SopocieTaka pogoda nie utrzyma się prawdopodobnie przez cały weekend. W niedzielę ma być chłodno i pochmurno. Słońce zaświeci znów w poniedziałek, ale według prognoz tydzień będzie chłodny deszczowy i pochmurny.

Otwarte lodowiska i stoki na PomorzuWedług wstępnych prognoz w kolejny weekend do Trójmiasta może wrócić mróz.

Imprezy w weekend: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Plaża w Sopocie pełna ludzi

Opinie (161) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.