- 1 Marsz Równości przeszedł ulicami Gdańska (499 opinii)
- 2 Apel pasażerki: nie utrudniajcie im pracy (153 opinie)
- 3 CBA w UM w Gdańsku. Śledztwo ws. korupcji (198 opinii)
- 4 Tramwaj wodny, ktoś go jeszcze pamięta? (132 opinie)
- 5 100-letnia willa ma szansę na drugie życie (59 opinii)
- 6 Przez miłość zniszczył elewacje? Szukają wandala (27 opinii)
Śmieciarka potrąciła rowerzystę. 64-latek nie żyje
-
Lubię to 4
-
Super 8
-
Trzymaj się 3
-
Ha ha 21
-
Wow 14
-
Przykro mi 113
-
Wrr 378
- Wszystkie 541
Śmiertelne potrącenie rowerzysty przez śmieciarkę.
Do zdarzenia doszło po godzinie 5 rano na wysokości ul. Hutniczej 44, gdzie znajduje się siedziba firmy KOMA w Gdyni. Śmieciarka potrąciła 64-letniego mieszkańca Rumi, który jechał rowerem. Mimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł.
O poważnym wypadku poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.
Raport: Hutnicza
Hutnicza - coś poważnego się wydarzyło (42 opinie)
W jednym z wpisów czytelnik sugerował, że mogło to być śmiertelne potrącenie i niestety miał rację, co potwierdziła policja.
- Policjanci pracują przy zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, do którego doszło około godziny 5:30 na ul. Hutniczej w Gdyni. Doszło wówczas do śmiertelnego potrącenia rowerzysty przez pojazd specjalistyczny do wywozu śmieci - mówi asp. Krzysztof Czarnecki, rzecznik KMP Gdynia. - Rowerzystą okazał się 64-letni mieszkaniec Rumi. Pomimo wezwanych na miejsce służb ratunkowych i niezwłocznego podjęcia czynności reanimacyjnych, mężczyzna zmarł. W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia.
Miejsca
Opinie wybrane
-
2025-12-27 17:40
kto jeździł rowerem np. drogami prowadzącymi na wysypiska (8)
np. do Łężyc i innych, temu nie trzeba nic tłumaczyć.
- 73 25
-
2025-12-29 07:15
Nikt normalny nie jeździ tam rowerem
- 2 4
-
2025-12-28 00:25
To nie jeździć takimi drogami (2)
Proste?
- 3 24
-
2025-12-29 13:49
A jak dojechać rowerem do domu w Łęzycach?
Ignorancki komentarz. Mieszkańcy nie mają szans z "zawodowymi", którzy myślą że wszystko mogą na drodze
- 1 0
-
2025-12-28 15:11
Tak? Zawsze można przestrzegac przepisów
- 8 0
-
2025-12-27 22:07
To wytlumacz tym co nie jeżdżą.
- 7 0
-
2025-12-27 21:44
Stawiam 1000zl ze staruszek nie mial oświetlenia roweru.. (2)
... o ewentualnej kamizelce nawet nie wspominając.
- 23 20
-
2025-12-29 13:49
Zdjęcia dowodzą, że miał oświetlenie
- 1 0
-
2025-12-28 09:32
Generalnie myślę podobnie ale posanie o 64 latku jako staruszek jest chyba niedokładne
- 28 1
-
2025-12-27 20:50
blokowiec (11)
Śmieciarki z obsługującymi je śmieciarzami jeżdżą bardzo mechanicznie, gwałtownie cofają, wielokrotnie byłem świadkiem jak jeździli po osiedlu 30-40 km /h, rozumiem szybko szybko zrobić target ale więcej empatii do pieszych i rowerzystów
- 69 101
-
2025-12-29 09:13
(2)
zgadza się, dziś mnie prawie rozjechał cofając - oni się spieszą
- 4 0
-
2025-12-29 09:32
? (1)
Nie widziałeś, tak dużego auta?
ON mógł cię nie widzieć.- 2 4
-
2025-12-29 13:50
On ma obowiązek widzieć innych uczestników ruchu
To kierowca zawodowy. Jeśli nie widzi przy cofaniu i nie ma kamery - to od tego ma współpracownika by upewnił się.
Natomiast pieszy na chodniku może być niewidomy, może to być dziecko, może to być osoba starsza.
Dlatego psim obowiązkiem kierowcy jest upewnić się czy może bezpiecznie ruszyć.- 4 0
-
2025-12-29 08:07
Może trochę empatii?
To działa w dwie strony. Nie trzeba się pchać pod śmieciarkę albo skracać drogę tak by prawie o nią zahaczać przechodząc. Jakoś nigdy nie miałem problemu by przepuścić ich bo wiadomo, uliczki osiedlowe ciasne a samochód duży. Do tego czas nagli. Każdy chce empatii by mu ustąpić. Ustąpić pieszym i rowerzystom. Wywieźć śmieci z samego rana bo kubły
To działa w dwie strony. Nie trzeba się pchać pod śmieciarkę albo skracać drogę tak by prawie o nią zahaczać przechodząc. Jakoś nigdy nie miałem problemu by przepuścić ich bo wiadomo, uliczki osiedlowe ciasne a samochód duży. Do tego czas nagli. Każdy chce empatii by mu ustąpić. Ustąpić pieszym i rowerzystom. Wywieźć śmieci z samego rana bo kubły pełne. Ale w drugą stronę to nie działa. Śmieci trzeba wywalić do najbliższego kubła nawet jak się przesypuje. Cóż ktoś to posprząta byle tylko ktoś inny i szybko bo trzeba mieć empatię do mnie ale nie na odwrót.
- 6 4
-
2025-12-28 17:11
A moze
A może też empati do tych panów co odbierają smieci ludzie sami się pchają pod smieciarke jak cofa A ma sygnał dźwiękowy nie raz widziałem zw ludzie jak święte krowy idą i nawet nie zwraca uwagi tylko
- 13 7
-
2025-12-28 10:34
i wchodzą w zakręty na osiedlowych uliczkach na ręcznym (1)
- 13 2
-
2025-12-29 09:30
Jak wiesz
To jesteś tym kierowcą na ręcznym
- 0 1
-
2025-12-28 06:45
Śmieciarzami....Piękne określenie....Trochę szacunku...
- 14 11
-
2025-12-28 00:44
Target? Dżizus (2)
Wywózka śmieci, to nie korpo
- 24 5
-
2025-12-28 15:45
Niestety, mają duże tereny a mało czasu na to, choć nie pochwalam ich sposobu jazdy
- 2 1
-
2025-12-28 10:34
ale śmieci muszą być wywiezione ASAP
- 8 1
-
2025-12-27 17:42
Konieczna droga rowerowa na ul.Hutniczej (8)
Dlaczego w przemysłowym rejonie, który generuje sporą część środków z podatków dla Gdyni brakuje porządnej ulicy ze ścieżką rowerową ! Gdynia chce być zielona, bus pasy itp, a nie ma drogi rowerowej dla dużej grupy pracowników przemieszczających się rowerami całym rokiem. Wstyd, ile można jeszcze czekać! Szkoda człowieka.
- 116 47
-
2025-12-28 11:10
(3)
Od 30 lat była mowa o ścieżce rowerowej wzdłuż ul. Hutniczej, jednakże zawsze odmowa była i odpowiedź, że jest to teren przemysłowy i za dużo jest tam bram wjazdowych i wyjazdowych z firm co stwarzałoby duze zagrożenie dla rowerzystów.
- 3 3
-
2025-12-28 11:43
(2)
A ile razy będzie trzeba przejechać z jednej strony tej ulicy na drugą na dystansie tych kilku kilometrów? Piec razy? Czy więcej ja serdecznie dziękuję za takie buble jak mają powstać np przy placu górnośląskim chodniczki eski floreski tory przeszkód by pokonać 500 m najlepiej trzy razy przejeżdżać przez jezdnię i tracić czas
- 8 1
-
2025-12-29 05:48
(1)
Jaki problem w przejazdach na drugą stronę ulicy? Przynajmniej bezpieczniej dla rowerzystów. Czas tracisz? Nie więcej niż gdy tachasz pod pachą rower by go podwozić komunikacją miejską lub skm
- 1 6
-
2025-12-29 07:02
odklej 4 litery od fotela to zmienisz perspektywę
- 3 1
-
2025-12-27 19:44
A po co ona komu żeby co chwila jakiś głupek zajeżdżał ci drogę wyjeżdżając z boku?
- 7 15
-
2025-12-27 18:29
Po (2)
Po co ścieżki jak i tak patorowerzysci patohulajnogowcy jeżdżą chodnikami?
A o 5 rano to spokojnie mógł pan jechać chodnikiem ......- 21 13
-
2025-12-27 20:36
Jaki chodnik?? (1)
Widać, że nie wiesz o czym piszesz jaki chodnik na hutniczej na tym odcinku??
Z drugiej strony chodnik jest dla pieszych a nie dla rowerzystów- 18 1
-
2025-12-28 07:45
pieszy
Pieszy o 5 rano?
Ty nie wiesz o czym piszesz....centrum Gdyni przyjedź zobacz ...patrole jeżdżą chodnikami dla pieszych a ścieżki obok za milony- 3 3
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
