• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Śmiertelny wypadek w kościele

Szymon Zięba
28 listopada 2022, godz. 08:55  Raport
Opinie (251)
Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania prac na poddaszu kościoła konstrukcja poddasza zarwała się pod ciężarem mężczyzn i spadli oni z kilkunastu metrów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania prac na poddaszu kościoła konstrukcja poddasza zarwała się pod ciężarem mężczyzn i spadli oni z kilkunastu metrów.

Dwóch mężczyzn w wieku 57 i 67 lat zginęło w wypadku podczas prac remontowych w kościele przy ul. KaplicznejMapka w Jelitkowie. Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że w sobotę, 26.11.2022 r., pod mężczyznami zarwała się konstrukcja poddasza budynku.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za sygnał. Okoliczności potwierdzają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

- Policjanci z komisariatu na Przymorzu odebrali zgłoszenie, z którego wynikało, że dwóch mężczyzn spadło z wysokości na terenie jednego z kościołów w Jelitkowie. Na miejscu lekarz potwierdził zgon dwóch gdańszczan w wieku 57 i 67 lat - mówi podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
23:58 27 LISTOPADA 22

Śmierć w kościele (6 opinii)

Dzisiaj na mszy w kaplicy kościelnej w Jelitkowie ksiądz mówił, że w dniu wczorajszym zginęły w kościele dwie osoby, dlatego msza jest w kaplicy. Czy ktoś coś dokładniej wie?
Dzisiaj na mszy w kaplicy kościelnej w Jelitkowie ksiądz mówił, że w dniu wczorajszym zginęły w kościele dwie osoby, dlatego msza jest w kaplicy. Czy ktoś coś dokładniej wie?


Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania prac na poddaszu kościoła konstrukcja poddasza zarwała się pod ciężarem mężczyzn i spadli oni z kilkunastu metrów.

- Na miejscu pod nadzorem prokuratura pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu medycyny sądowej. Z polecenia prokuratora ciała mężczyzn przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej - mówi policjantka.
O zdarzeniu policjanci powiadomili Państwową Inspekcję Pracy oraz inspektora nadzoru budowlanego.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (251)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane